Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak hány éves koruk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány éves koruk körül szokták kinőni a bulizós-ivós-haverokkal hétvégézős korszakukat?

Figyelt kérdés
Csak szerintem gáz ez 30 felett? Sokkal fiatalabb vagyok nála, de én már évek óta kinőttem ebből.
2021. ápr. 26. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
30 felett igen, gáz. De vannak, akik soha életükben nem növik ezt ki. Az ilyeneket kerüld és kész.
2021. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Haverokkal hétvégézni és meginni ezt-azt 30 felett sem "gáz". Az, hogy te már ezt nem csinálod, az a te életed, de ne akard beszabályozni a párod életét is mert nincs 2 egyforma ember a világon.

Annyi a kulcs, hogy olyan embert válassz magad mellé, aki hasonlóan él mint te. Én bulizós vagyok, párom is, és sosem volt / lesz ebből probléma.


Gyerek mellett nyilván más, de mivel arról nem írtál, gondolom nincs. Gyerek előtt meg had élje már normálisan az életét, lesz majd elég lemondás, ha majd szülsz.


22N

2021. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt: ez nem életkor, sokkal inkább személyiség függvénye. A legtöbben azért szokták "kinőni", mert leépülnek a barátai kapcsoaltaik.

Másrészt: nincs abban semmi "ciki", ha valakinek nem csak tiniként vannak olyan barátai, akikkel a barátság többet jelent annál, hogy Facebookon születésnapjára írsz neki...

2021. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

#2

A kérdező biztos nem arra gondolt, hogy a pasi leül társasozni a haverokkal és megiszik egy-két sört hétvégente, hanem arra, hogy non-stop bulizni jár, leissza magát a sárga földig és mellé mondjuk még drogokat is használ, és az a típus, akinek a haverok a szentek, mindig őket teszi az első helyre, nem a párját. Na, már ne is haragudj, de ilyen pasival akkor sem alapítanék családot, ha az utolsó férfi lenne a Földön.


És te 22 éves vagy, a te korodban teljesen elfogadott a bulikázás. De egy 30 feletti férfi esetében, akivel azért jönne össze egy nő, mert inkább már családot alapítana, ez teljesen más tészta.

2021. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem korfüggő, inkább személyiségtől függ, illetve vannak fokozatok is, hiszen nem mindegy, hogy havonta 1-2 alkalommal elmegy munka után meginni egy sört a haverokkal vagy minden hétvégét átbuliznak.


Minden azon múlik, hogy egy adott kapcsolatban kinek mire van igénye. Ha te sokkal jobban ragaszkodsz ahhoz, hogy kettesben legyetek otthon és ne a haverokkal legyen, akkor ez folyton vitatéma lesz. Illetve, akinek buliból áll az élete (ha tényleg nagyon sokat bulizik) akkor szerintem más téren is komolytalan, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2021. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon ciki 30 felett, olyan 28 felé nőnek ki belőle, illetve alakul át páros programokká a barátai barátnőivel, vagy épp áthívják egymást egy kis alkohollal vacsorára, közös kertszépítésre, bútort szerelni vagy ilyesmi.


2es:D 22 évesen én is azt hittem, hogy a 30 éves kocsmázó férfi rendben van, vagy ha hétvégén iszik a haverjával, mint program. Most 28 vagyok, NAGYON cikinek tartom. Igyanak valami hasznos tevékenység mellett, esetleg sport után 1 db italt, ami nem tömény. Önmagában az ivás egy haverral nem program!


Ja és bulizni hetente járni.. úúúú, az a pasi bizony le van maradva, nem sikerült felnőnie.


Csak nem te vagy az a 22 éves lány, aki 40 körüli férfiakra bukik, mert csak ők vannak a szintjén?:)

2021. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
A kettes jól beszél, ez nem egy büntetendő vagy rossz dolog bizonyos határokon belül,miért is ne mehetnék el a régi haverokkal közös programokra néha ha engem ez kapcsol ki,attól még ha elég időt töltök a párommal és vannak közös programok ,"évek óta kinőttem ebből" és? Az te vagy és ha te nem kívánod a hasonló programokat az a te dolgod,de ne akard eldönteni hogy kivel és hogyan kapcsolódik ki,és nem kell ezért elítélni. Persze bizonyos keretek között ezt hangsúlyozom.35 f
2021. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén, még a lezárások alatt is, akkor átmentek egymáshoz ottalvós házibulizni. Mikor összejöttünk, még havonta 1-1 alkalom volt, a többi hétvégét velem töltötte. Mióta együtt élünk, azóta lett ennyire gyakori.
2021. ápr. 26. 12:01
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
#6 meg ő 22 évesen még azt hiszi, hogy ha lesz gyerek, akkor az ilyen link alakok egycsapásra megváltoznak és felelősségtudó apukákká válnak🤣Nem, az ilyenekből szokott az lenni, hogy mindent anyuka csinál, pár éven belül pedig le is lép valami kiscsajjal a fickó.
2021. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

#8

Hát figyu, én hozzád hasonlóan már kinőttem a bulizásból, a barátokkal is inkább értelmes, nyugis programokat szervezünk, kevés alkohollal. Ezt a viselkedést biztosan nem tolerálnám a páromtól, nem egy 20 éves hülyegyerekre vágyom. Beszéld meg vele, hogy neked ez nem oké és ha nem változtat, akkor keress egy érett férfit.

2021. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!