Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi "ivós estét" tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi "ivós estét" tudtok tolerálni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két héten belül már a 3. ilyen alkalom lesz ma... Egyre jobban utálja a munkahelyét, egyre több benne a feszültség, de én úgy érzem, ennyi ivást nem tudok elviselni. És most nem 1-2 sörről beszélünk, hanem mondjuk 8-10-ről, illetve az egyik alkalommal rengeteg (kb 7-8) töményről+másról is.
2019. jan. 6. 16:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

0

Nem iszom, és gyűlölöm a piaszagot.

2019. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én sem iszom és én is utálom... Érdekes, az első pár évben lényegesen kevesebbszer ivott. Azóta eltelt pár. Vagy én nem vagyok már neki olyan fontos, vagy...?
2019. jan. 6. 16:21
 3/33 A kérdező kommentje:
És már tervezi az újabb ilyet jövő hétre... Annyira rosszul érzem magam ettől. :(
2019. jan. 6. 16:22
 4/33 anonim ***** válasza:
40%
Beb.szósat semennyit.
2019. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%
Otthon mi a helyzet?Szex?Gyerekek?Veszekedés?
2019. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Gyerek nincs, veszekedés se eddig, de lassan lesz, ha így folytatja...

A szex pedig így nagyrészt ellehetetlenül kb...

2019. jan. 6. 16:31
 7/33 A kérdező kommentje:
Ha épp úgy van szabad estéje már írkál is valamelyik "haverjára" (akikkel csak az ivás miatt beszél) hogy épp melyikőjük ér rá...
2019. jan. 6. 16:32
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Normalis, beszelgetos, iszogatos, kulturalt estet felolem annyit csinal, amennyit akar, ameddig nem megy a kapcsolatunk+ csalad+munka rovasara.


Beb.szos, nagyon reszeg, K.O.-s estet maximum par havonta 1-1 alkalommal. mittomen, evente 3*.

Harmincas felnott emberkent a piat nem hasznaljuk problemamegoldasra

2019. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%

Szintén nullát.

Régen is ivott, most is iszik. A rózsaszín szemellenzőt levéve nincs itt semmi látnivaló.

2019. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
Utálom az alkeszeket.
2019. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!