Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves nő vagyok.3 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves nő vagyok.3 éve van egy kapcsolatom.Ő 3 év alatt nem dolgozott,max.fél évet.Egész nap fekszik otthon,facebookozik,várja,hogy végezzek és,hogy én menjek érte..Én albérletben a 16 éves fiammal-Ő az anyukájával.Érdemel esélyt még?

Figyelt kérdés
Ott sem tudunk úgy találkozni.A program az,hogy én megyek érte kocsival,beül,és megyünk boltba,másik városba átmegyünk.Kirándulunk.Benzin felét állja.Ha szóvá teszem az egész napos facebookzást,azt kérdi,miért fáj az nekem.Lájkolgat egész nap.Nőket is.Anyukája nyugdíjából és a 22800 ft-jából él.Eljutottam arra a pontra,hogy irritál.Reggel ébredéstől lefekvésig facebook.Én 3 műszakban dolgozom,még sokszor akkor felhív,mikorra készüljön,menjünk valahova.Nem nerc bundát várnék tőle,hanem azt,hogy a közös jövőnket elkezdhessük,de munka nélkül esélytelen.Tervei azok vannak,csak ha nincs munka,akkor úgy nehéz.Ha valahova mennie kell,vigyem el.Bárhova.Én meg nem bírok nemet mondani,de most úgy érzem BELEFÁRADTAM.BELEUNTAM.Szakítani kellene tudom,de valamennyire ragaszkodom hozzá.Kezdem feladni,mit tegyek?Adjak esélyt még ennek a kapcsolatnak? Vagy kuka?

2021. ápr. 27. 17:44
1 2
 11/18 Savlekotő ***** válasza:
100%

Bíztam,hogy hátha..változik

Itt baxxátok el mindig,egy felnőtt nem változik,mert mire ide ér el telik 20 év,na változtasd meg azt aki 30 40 évesen ilyen,nem fogod,ez a disz fisz meg hülyére vesz és használ,de tenni nullát akar bele tenni ugyis meg vagy neki,sőt tuti nem csak te,hanem van még pár balek neki.. Kuka..

2021. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem 45 évesen egy érett nő hogy maradhat egy ilyennel kapcsolatban méghozzá 3 évig és ahelyett, hogy rögtön kilépne, itt gyakorin vár megerősítést.

Emellett úgy beszél veled, mintha a kutyája lennél.

Ne haragudj, nem bántani akarlak, de szerintem veled sincs minden rendben.

2021. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántás, de te vagy a hülye, hogy eddig is hagytad magad palira venni. Más 3 hét után kibszta volna, mint a macskát szarni.
2021. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs munkája? - eltartom, nekem belefér

Szeret szívesseget kérni? - nem baj, kisegítem ha megtehetem

Engem becsmérel? - az első rossz szó után dobom a picsába, ha velem nincs megelégedve akkor találjon jobbat, de valahogy az ilyen nem kapva-kap az alkalmon a jobb lehetőség után... Az ilyen azt hiszi, hogy a szarbavevés is benne van a csomagban.


Nem értem hogy páran miért remélnek változástt, meg minek ragaszkodnak ahhoz aki semmibe veszi őket.

2021. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy második anyukát keres, nem nőt. Ezt te is érzed csak nem merted bevallani magadnak sem. Lépj tovább, később csak rosszabb lesz!
2021. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kilépnék... Te jó ég, unalmas lehet vele az élet, ráadásul még bunkó is.


A következőket pedig nem bántásból írom: Ha 45 évesen ez a helyzet, mindig ilyen férfiakba botlasz, akkor szinte biztos, hogy túl sokat tűrsz. Kodependens is lehetsz. Dolgozz magadon, hogy a következő kapcsolatod már boldog lehessen!

2021. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

pasiként mondom hogy nem normális mondjuk itt pont mindegy milyen nemű vagyok ő már emberileg is rossz.

Menj fel társkeresőre hidd el lesz jelentkező.

Ne tűrj.

2021. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy most, kérdező? Mi történt azóta?
2021. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!