Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kákán keresem a csomót vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kákán keresem a csomót vagy ez tényleg kiábránditó?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egyre jobban kiszeretek a páromból és próbálom az okait megtalalni.


-1 éve élünk együtt a mamámnál. Minimális rezsit fizetünk. Ha készítek valami etelt és adni akarok belőle a mamanak mindig mondja ne, mert ő megeszi. (na most nem egy hadseregnyi kaját raknek) Múltkor is maradt 3 szelet süti. Mondtam odaadom a mamának. Mondta ne, mert megeszi. Kint volt egész éjjel. Másnap reggel ment a kukába, mert nem ette meg és azt is letagadta, hogy ő ilyet mondott.


-Az volt az egyesseg, hogy majd elvisszuk havi 1x a temetőbe. 1 év alatt 1x sem vittük el. Parom nem hajlandó elvinni, mert nem bírja, hogy az öregek tracspartiznak. (egyébként nincs egymással bajuk, nem értem ezt a nagy ellensegeskedest,mert a mama is szívét lelket kiteszi a páromért.


-1 év alatt 1x nem vitte ki a kukát az utcára, mindig a mama viszi ki vagy én.


-Elmentunk hozzájuk, az anyukája vágott fel süteményt de tányérok nem voltak odakeszitve. En az asztal előtt álltam a parom odament a szekrenyhez és kivett 1 db tányért és nekiállt sütit enni mintha én ott se lennék. Ugyanez volt a kávéval is. Mondta na ő most kimegy iszik egy kávét.. De hogy én kérek e...


- Hétvégente nehezére esik kávét behozni. Lány letemre minden reggel én főzök kávét is viszek be neki.


Apró dolgok... Próbálom megfejteni csak, hogy miért szerettem ki belole..


2021. ápr. 28. 21:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Engem leginkább az borít ki, ahogy a mamáddal bánik. Nemhogy örülne, hogy viszonylag olcsón, szinten igyen ott laktok nála, de még 3 db sütit is sajnál tőle. Mondjuk ebből a szempontból téged sem értelek, miért hagyod hogy így uralkodjon rajtad. Te is elviheted a mamádat a temetőbe és odaadhatod neki a sütit a párod megkérdezése nélkül. Egyébként meg le kell tisztázni a pároddal hogy amennyiben a továbbiakban is ott kíván lakni, akkor illene bedobnia magát a háztartás terén is, tehát legalább a kukát vigye ki. Ha nem tetszik, mehet ahova akar.
2021. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van mikor nem kérdezem meg. De akkor pont megkerdeztem gondolkodás nélkül, hogy kell e a süti. Temetőbe pedig nem tudom kivinni, mert messze van én pedig nem tudok vezetni
2021. ápr. 28. 21:58
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

A párod önző és élősködő.


Igen, te is elviheted a mamádat a temetőbe, és odaadhatod neki a sütit a párod megkérdezése nélkül, DE az alap problémát nem oldja meg. Előbb-utóbb veled is ilyen lesz.

2021. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
a pasid egy vilagi suttyo, az a helyzet. ha nem valtoztat gyokeresen rovid idon belul, ott kell hagyni es kesz.
2021. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Pfuj, de egy gusztustalan féreg! Valaki ilyen lenne a mamammal már rég k*basztam volna...
2021. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem túl szimpatikus a párod, ennyi leírás alapján.
2021. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kákán csomó, én is elgondolkoznék, hogy kivel is élek együtt. Semmi tisztelet nincs benne az idősek iránt, de veled sem gondoskodó. Próbáltál már vele ezekről beszélni?
2021. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már leszűrhető, hogy a párod önző, ingyenélő és rosszindulatú. Ráadásul még szavahihetetlen is.

Ha valaki így viselkedik, így hálápja meg a sok jót, az menjen a fenébe.

1x szembesíteném durván, hogy vagy változik, vagy tűnjön a büdös francba! Ha nem változna, ő és az összes cucca repülne az utcára!

2021. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Szánalmas. Gondolom az anyjáék még a seggét is kinyalták, ezért csak saját magára figyel. Nekem is hányingerem volt, amikor észrevettem, hogy a közös pizzánkból kivette magának a kevésbé égett részt, meg farmerben akart eljönni a nagypapám temetésére. Akkor néztem meg először, ki ez az ember mellettem, akinek minden nap szétteszem.
2021. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Es ez meg a kapcsolatnak az a szakasza, amikor meg viselkedik.

Nem siman bunko, onzo, hanem erdemtelen emberi kozossegre.

2021. ápr. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!