Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években nagyon jól működött, viszont az utóbbi kb egy évben siralmas..

Anno nem volt "túl komoly" a kapcsolatunk,csak elvoltunk egymással, aztán ez megváltozott párkapcsolattá.

Azóta pedig nagyon ritka a szex, jó ha másfél havonta van egyszer.

Nem tudom mit tehetnék. Azt mondta, hogy rágörcsöl, meg túlzottan próbál nekem minden téren megfelelni. Lehet, hogy ettől sem megy.

Az intimitás megvan, bújik stb.


De most ezzel mit lehet kezdeni?



2021. ápr. 29. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Szakítsatok! Ne raboljátok tovább egymás idejét! A szex minden kapcsolat alappillére.
2021. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Elhíztál?
2021. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem a szex minden kapcsolat alappillére, hanem a kommunikáció, legalábbis az én értékrendem alapján. A szex annak az eredménye, hogy a kommunikáció rendben van, hiszen általában ha egy kapcsolatban vita van, akkor nem az intimitás kap főszerepet. Vagy ha igen, akkor az inkább szőnyeg alá söprésnek hat. (Legalábbis hosszútávon a probléma nem megbeszélése okozhat bajt.)

Próbálj meg beszélni vele erről. Lehetséges, hogy rossz időszaka van, az pedig csak rajtad áll, hogy segíted őt, vagy pedig úgy gondolod ez már nem fog megváltozni, és kilépsz a kapcsolatból. Több opció van, keresd ezeket. De ezek a megoldások nem működnek kommunikáció nélkül.

Azt írtad, hogy rágörcsöl. Én akkor görcsöltem rá mindenre, amikor minden területről az életben a negatívat kaptam, olyankor pedig nekem sem volt másra szükségem, mint a páromra (de nem szexuális értelemben).

A megfelkelési kényszer az egészet le tudja rombolni, így pedig neked ha kell naponta többször biztosítanod kellene őt abban, hogy nem vársz tőle el dolgokat, mert úgy gondolom ez egy stresszes időszakban változást hozhat.

Viszont ha nincs stresszes időszaka (ezt pedig nem lehet csak abból megítélni amit látsz az ő napjaiból, tőle kérdezd mi lehet ennek az okozója) akkor más lesz a probléma.

Rajtad áll, hogy a könnyebb utat választod, vagy küzdesz.

Ez az én véleményem a leírtak alapján, ami könnyen lehet téves, mert nem látok bele az egész szituációba, azt ragadd meg belőle, ami szerinted lehetséges probléma forrás.

2021. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2, nem. Vékony vagyok, nem ez a gond.


Stresszes, de sajnos amúgy is eleve ilyen beállítottságú. Úgy értem, hogy elég pesszimista alapból.

Stresszeli a munkája stb.

Rengeteget beszéltünk erről pl, de megoldás az semmi. Felmondani nem akar, de maradni se jó.

Tehát ilyen patthelyzet.

2021. ápr. 29. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha neked ez így nem jó, viszont Ő valamilyen oknál fogva nem akar változtatni, akkor fel kell tenni magadban a kérdést, hogy így megéri-e.

Szereted-e eléggé ahhoz, hogy megvárd őt?

Személy szerint én is nagyon pesszimista vagyok, így védem magam a rossz dolgoktól. Voltak olyan hónapok, amikor nekem sem volt kedvem, legfőképpen azért, mert érzelmi beálítottságú vagyok, sokszor nem tudok elvonatkoztatni az érzéseimről, de például a páromnak eszembe se jutott szakítani, mert nem a szex miatt szeret engem. Nagyon sokat beszélgettünk ebben az időszakban a szexről, ez okozta a "változást". Úgy éreztem már nem kell megfelelnem senkinek, és nem kell siettetni ezeket a dolgokat, nem éreztem rosszul miatta magam, mert tudtam, hogy ott van mellettem a párom, és így is szeret. Azóta pedig sokkal de sokkal jobb a kapcsolatunk mint bármikor máskor, pedig már együtt vagyunk 5 éve.

Rajtad áll mit csinálsz, de úgy gondolom el kellene mondanod neki a félelmeid. Ha ezeket megosztjátok egymással mind a kettőtöknek könnyebb lehet.

2021. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem a szex minden kapcsolat alappillére"

#3


De kvra az. Csak azok mondják, akiknek szintén nincs szex az életükben.

Szex nélkül egy kapcsolat halott ügy


De kérdező, lehettek még barátok

2021. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ő neki jó így is, az meg nem érdekli, hogy neked szar. Csodálatos. Részemről ez halott ügy lenne.
2021. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sex nélkül nem élet az élet.
2021. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!