Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek hogy ne legyek ennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje együtt vagyunk de még most is van olyan hogy szex közben szégyenlős vagyok és nem merek minden pózt csinálni.

Mit tehetnék hogy több önbizalmam legyen vagy legalábbis jobban tudjak érvényesülni a szexben.

Előre is köszönöm a normális válaszolóknak!



2013. febr. 12. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vedd kezedebe az irányítást... ha ez megnyugtat nagyon sok nö kefél a jelen pillanatban is éppen...

Semmi olyat nem kell szégyellni ami a párkapcsolatok velejárója és igen vannak hülye pozok vannak vicces pozok de ettöl szines egy párkapcsolat. Nem hinném, hogy lenne okod szégyellösnek lenni. Legyél büszke a testedre, mert iylen teste csak neked van :)

2013. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hole Hunter ***** válasza:
Nézd, a párod kíván téged...úgy, ahogy vagy! Mi kellhet ennél több, h elfogadd magad? :)
2013. febr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De olyan mintha nem is akarna vagy csak én érzem így nem tudom de nem jó így.
2013. febr. 12. 07:11
 4/13 anonim ***** válasza:
mámrmint nem akar veled lefeküdni (szexelni)? Mert szégyellös vagy? Jol értem...?
2013. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen észre lehet rajta venni hogy eléggé zavarja hogy ilyen vagyok.
2013. febr. 12. 07:19
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 07:19

1. lépés beszéld meg vele ö mit szeretne te mit szeretnél ettől a kapcsoaltttól. Lehet hogy félreértettétek egymás "jelzéseit"

2. ha a fent emlitett pont után is fennál ez a probléma akkor érdemeseb hanyagolni ezt a kapcsoaltot.

Mondjuk én fel nem tudom érni ésszel, milyen lehet egy szégyellös lány, de amiket addig hallottam róluk én imádnám öket. Olyan kis aranyosak tudnak lenni. :)

2013. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát neki nem jön be úgy látszik.Meg gondolom egy idő után már neked se igazán tetszene.Meg lehet unni én úgy veszem észre.Beszélek vele de nem tudom mi lesz.Inkább csak nekem kéne megoldani ezt a problémát hiszen nem az ő hibája.

Vagy az közre játszhat hogy mondjuk sosem dicsér?Vagy épp ezért nem?

2013. febr. 12. 07:27
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 07:27


ez mondjuk lehet probléma (hogy nem dicsér) tudom kicsit debilnek hangzik de ha megkapod azt hogy ezt meg azt jo lcsináltad abbol te is tudsz némi önbizalmat épiteni és igy szépen fokozatosan levetköznéd a széggyellöségedet.

:)


Amugy meg hidd el sok mindent kibirok ;)

2013. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

... :)

igen szerintem is közre játszik mivel azért egy nőnek kell hogy dicsérjék nem?meg ha valakit dicsérnek jól érzi tőle magát és jól esik neki és lehet hogy tényleg hoz egy kis önbizalmat.

2013. febr. 12. 07:42
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 07:42

malac poén: Nálam istennönek éreznéd magad mert agyon dicsérnélek :)


viccet félretéve: tényleg beszéld meg vele ha még szereted akkor talán mentheted még ezt a kapcsolatot :)

2013. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!