Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Papucs vagyok, ha elfogadom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs vagyok, ha elfogadom a kontrollmániás barátnőmet olyannak amilyen, mert szeretem?

Figyelt kérdés

Persze igyekszik, dolgozik rajta hogy változtasson magán, de úgy gondolom soha nem fog megváltozni igazán, mert akkor nem is ő lenne.


A külvilágnak persze az jön le, ami azért nekem se könnyű helyzet, hogy nagyon kontrollmániás. Szeret parancsolgatni, minden szabályokat hoz, mindenben neki kell hogy igaza legyen - és ami a legrosszabb - durván rendmániás..

A szabályokból meg sokat csinál és nehéz őket betartani, mások egyáltalán nem is értik meg, hogy miért vannak ezek, vagy hogy miért foglalkozom vele. Ilyen pl. hogy a haverjaimmal max heti 1-szer találkozhatok, ilyenkor nem ihatok max 2 sört, gépen max 1 órát játszhatok naponta és még sorolhatnám. Mindenre pontos szabály van. Mivel az étrendre is, amiből egy elég szigorú egészséges étrendet követünk. Ha esetleg rokonoknál vagy ismerősöknél vagyunk, és olyan kaja van akkor simán rám szól hogy abból ne egyek, ami persze eléggé kínos.

Ugyanez a helyzet amikor mások előtt utasítgat, ráadásul ilyenkor türelmetlen és nem tűri a nemetmondást, gyakran rámszól, ami szintén kínos. De egyébként ezen már dolgozik, hogy mások előtt ne csinálja, és jó úton halad, csak hát sokan már megismerték olyannak amilyen...


Ezek a rossz tulajdonságai. Persze rengeteg jó tulajdonságai vannak és szeretem őt, meg ő is engem. Azt is tudom hogy sok dolgot pont azért csinál mert szeret, és egyébként sok dolog a hasznomra vált mióta együtt vagyunk, egészségesebben élek, rendet tartok, szorgalmasabb vagyok.


Elítélendő hogy elfogadom a dolgait, és nem ellenkezek, támadok állandóan, vagy tényleg ki kéne állnom magamért napi 24 órában, ahogy a haverok, családom javasolják?


2021. ápr. 29. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor tehát azt és annyit eszel, iszol, haverozol... amennyit te jónak gondolsz , igaz? Ja, nem. Amennyit, amennyit a barátnőd jónak lát, hisz "azért mondja, mert szeret".

Segítek, mert látom, meg nem próbáltad. Ha nem várod el, hogy előírják, olyankor, amikor megkívánod a 3.sört/rántott húst/akármit, fogod és elveszed. Nem vársz senki engedélyére, és nem is veszed figyelembe azt.

2021. ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a gyenge jellem, aki fél, hanem az is, aki csendben tűr, amikor elege van.
2021. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Biztos én vagyok a hü-lye, de hogyan tudja ellenőrizni, hogy két vagy három sört iszol? Már itt vicc ez az egész.


Nem papucs vagy, annál sokkal rosszabb. Valószínűleg túl jó nő hozzád képest, te meg önigazolva mondogatod, hogy szereted, mert attól félsz nem kapnál még egy ilyet.

2021. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Alkohol szonda??
2021. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Idegenektől vársz megerősítést, vagy cáfolatot abban, hogy papucs vagy-e... Nincs saját véleményed? Másokétól függsz? Én úgy látom, hogy neked szükséged van arra, hogy megmondják mit gondolj, mit csinálj.
2021. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

Én nem ítéllek el.

Nekem már a fele is elég volna a szakításhoz.

2021. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!