Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy a párommal?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom mindketten önfejűek vagyunk a párommal, de ő sokkal jobban. Nem tudom, hogy én túlzom el vagy tényleg sok amit ő csinál.

Ő a nő.

Én bármit mondok, legyen egy ötletem, egy gondolatom vagy véleményem szinte abba mindig beleköt, az nem lehet igaz vahy jó amit én mondok.

Viszont ha ő mond valamit, akkor az mindig jó és ha én elmondom nagyon finoman a véleményem akkor felkapja a vizet, vagy próbálja akkor is erősíteni a saját igazát.

Más emberekről is így vélekedik.

Szinte mindenki, rossz, csúnya, semmire való, mindenkiben talál hibát és úgy gondolja ő mindig mindent jól csinál, mindenki más hogy él, hogy néz ki stb.

Már kissé zavar ez az egész engem és nem tudok önmagam lenni, mindenre bólogatni kell már magamba folytom az igazat, a saját véleményem. Sokszor nem megy, de akkor háború van.

Nem tudok mit kezdeni vele, megbeszélni sem tudom vele, mert rögtön az van, hogy én maradjak csendben, én ne mondjak semmit és rögtön a hibáim sorolja.


2021. máj. 3. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Van egy ilyen csoporttarsam az egyetemen. Sokat csoportmunkázunk együtt, mert amúgy meg szorgalmas, ügyes de el van telve magától.


Hat baromira elegem van! Pedig csak online beszélünk. Én ilyen nem tudnek elviselni hosszútávon barátnak se, nemhogy párnak:D

2021. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1) te is tudod, csak megerősítésre vágysz. Ennek mi értelme?


2) mivel te is tudod, miért nem lépsz? A nyavajgásnak még annyi értelme sincs, mint a vad idegenek megerősítésének

2021. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Biztos Bak jegyű... Makacs, és csak neki lehet igaza.. Ha te velemenyt mondasz akkor az már kotekedes...
2021. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírod elviselni?
2021. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Inkább próbáld vele valahogy finoman megbeszélni hogy elviselhetetlen és igy folytatja akkor csak romlani fog a helyzet. Én ezt próbálnám először
2021. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Rossz lesz ilyennel tartósan együtt élni. Pl. ha házasok lesztek, nem lesz egy darab összejárós ismerősötök sem, mert mindenki meg fogja utálni. (Nem azt mondom, hogy feltétlen ez a szempont, de hosszú távon nem jó.)
2021. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Fuu

Önbizalomhiányos gondolom de kifelé adja, hogy ő mindenben milyen jó. Hogy tudod elviselni?:D

2021. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A párom ugyan ilyen. Mindig az a legjobb amit ő csinál, amit én csinálok is jó de ő jobban tudja. Hál’ isten mióta anyósommal nem beszél egyáltalán egyre inkább javulni látszik a helyzet.

Azért a lelke mélyén jó ember, ad a koldusnak, segít a lerobbant kocsison, megtesz mindent hogy ne szenvedjünk hiányt semmibe, csak egyszerűen képtelen elfogadni vagy egyáltalán elképzelni hogy amit/ ahogy más csinál lehet jobb mint az övé.

Horoszkópja bika-kos a határnapon született.

Nem könnyű elviselni, én csak simán úgy vagyok vele hogy mindenben van valaki aki jobb nálam, azt elengedem a fülem mellett. Ha tetszik megfogadom s ha nem nem. Annyit szoktam visszavágni csak hogy ‘attól mert más nem biztos hogy rossz is’.

Látom itt mindenki arra szavaz hogy szakítani kell, de én nem fogok mert szeretem őt, a hibáival együtt.

2021. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Benne maradsz egy olyan kapcsolatban,ahol nem érzed magad egyenrangúnak és semmit se tudsz megbeszélni a pároddal. Felmerül bennem a kérdés, miért vagy vele?
2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nárcisztikus. Nőben azért borzasztóbb, mert valószínűleg szülni fog, és a gyereke jó eséllyel lesz lelkisérült felnőtt.

Sajnos tudom, miről beszélek.

2021. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!