Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ember párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ember párkapcsolatban ha közben másról álmodozik, ábrándozik?

Figyelt kérdés
Ha más nőt dicsér a párjának szinte tökéletesnek látja, és csak rombolja le a párja önbizalmát ? Ez mire jó ?!
2021. máj. 3. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb csak beéri valakivel, ha nincs senki valakinek jó vagy alapon.
2021. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

A, Hogy a nő észbe kapjon, összeszedje magát, hogy változtasson magán;

B, A hapsi nem meri kimondani, hogy gond van, csak így utalgat rá.

2021. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a nő észbe kapjon és jobban becsülje magát, minthogy egy ilyennel legyen együtt.
2021. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan férfi van, akinek valójában nem nő kell, hanem házicseléd, aki ellátja úgy, ahogy azt nagyjából 20 éves koráig az anyja tette. Ha ezt a barátnője, menyasszonya vagy felesége megteszi, az már elég is, kialakul a ragaszkodás. Igaz, hogy közben más nőkről áradozik, azokra hajtana, viszont azt a kényelmet, amit anya kialakított neki, nem fogja otthagyni. Különben is: ha lelépne az asszony, két héten belül sz*ros alsógatyában halna éhen.
2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdetem más nőről ábrándozni amikor valamiért a barátnőm vett egy 180-an fokos fordulatot,mindenért belém állt,de szerencsére vége lett mert kiderült hogy vagy 3 pasit szédít.Sose házicselédnek tartottam,az viszont tény hogy elkényelmesedett mert mindig a kedvébe akartam járni.
2021. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!