Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyak.kérd. kérdése:

Nem értem ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve vagyunk együtt a párommal.Tegnap nagyon csúnyán nekem esett a semmiből hogy milyen egy elbaszott nő vagyok hogy nem tudom a gyerekeimet rendre ,fegyelemre tanítani és nem tisztelnek (ami szerintem nem igaz !) A gyerekek nem tőle vannak.És miután végig hallgattam a dolgait mit is gondol rólam természetesen a jó anyja társaságában akivel veszekedés közben telefonált ,azt mondtam neki hogy vége mert ezt nem fogom eltűrni neki sőt senkinek hogy megalázzon és ha így gondolkodik rólam mit akar tőlem!Azóta meg csak így nagyon szeret meg úgy ….ez mi?!!

2021. máj. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok jövőtök van együtt.

Mármint ha igaz,amit írtál.

Szóval mindegy is hogy ez mi.

Nem nagyon törném magam a megfejtésen.

2021. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mondjuk egyértelmű. Kiborult a gyerekeiden, az anyja is ott volt, ez adta alá a lovat, hogy beolvasson olyasmi miatt, ami régóta zavarta, és nem talált rá módot, hogy megbeszélje normális felnőtt emberként, ezért több hónap után kijött belőle. Valószínűleg annyira nem zavarja, mint amennyire a veszekedés alatt tűnt és most nagyon rosszul érzi magát.


A jövőben sem fogja tudni kezelni az érzelmeit. Nem azt mondom, hogy lehetetlen együtt élni ilyen személlyel, mert apum is ilyen és egy megfelelően magas EQ-val rendelkező személy ezt akár tudja is kezelni (pl. anyum és az egyik tesóm), de öröklődő minta és magától valószínűleg nem lesz jobb.

2021. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nekem fura, hogy az anyja jelenlétében intézte ezt. Talán az anyja rágta emiatt a fülét?

Sajnos a legtöbb férfi nehezen viseli, hogy más férfitől gyereke van a nőnek, illetve magát a gyereket is. Viszont ha szeret téged, akkor ezen lehet javítani. Ha nem, akkor meg kár vele maradni.

2021. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!