Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van sz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van sz hogy már idegenként tekint rám? Nem értem miért csinálja ezt velem. Komolyan mit artottam neki? 18/L

Figyelt kérdés
Egy férfivel joba lettünk majd ugy alakult hogy lefekudtunk egymással. Utana meg egesz jol elvoltunk, beszelgettunk facen is. De mivel o nem szeretett volna többet igy en megértettem es beken is hagytam. Erre most par hónapra ra letorolt Facebokkon es mikor megkerdeztem megis miert csak annyit irt hagyjam békén meg nincs oka csak nem akar az ismerosom lenni. Ez volt par napja, ma meg fogta es instan letiltott, pedig semmit nem csinaltam. Olyan rossz, en nem tudom csak igy elfelejteni es levegőnek nezni es nagyon faj hogy ezt csinalta velem, mar ha csak eszembe jut akkor rogton elkap a sírás. :/

2018. nov. 3. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem nyomultál rá, azok után, hogy kiderült, hogy nem akart semmit, akkor arra gyanakodnék, hogy lehetséges, hogy barátnője van (volt melletted).
2018. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem volt baratnoje es meg most sincs senkije. Nem nyomultam egyaltalan miutan lattam rajta hogy nem kivancsi rám, beken is hagytam. :/
2018. nov. 3. 23:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, hogy ha jóban is voltatok egymással, és nem volt semmi problémátok egymással, mindenkinek megfelelt ez ami történt, akkor valami a háttérben viszont lehetett nála.


Ha nem vagy a terhére, nincs semmilyen kötelezettsége akkor nem látok más értelmes okot arra amit csinált.


Mennyi idő alatt történt ez nálatok?

Az ismerkedéstől a szexig mennyi idő telt el?

2018. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Huu hat igazabol mar látásból eleg reg olyan 2 eve ismerjuk egymast akkor csak köszöno viszony volt. Ugy igazabol viszont januárban kezdtünk el beszelgetni es 8honapra ra feküdtünk le egymással.
2018. nov. 4. 00:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk azért elég sok idő ahhoz, ha csak ezt akarta volna.


Nem lehetséges, hogy jött egy másik nő az életébe?

2018. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, igazabol o ilyen hogy nem akar elkotelezodni meg, hanem inkabb ilyen kalandokat keres. Ezzel nekem nem is lett volna bajom ha nem töröl es tilt le mintha nem is ismert volna sohasem. :/
2018. nov. 4. 00:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tudom, hogy fájni fog, de igazából jobban jártál így.

Általában ha valaki kalandor, vagy "nőfogyasztó", az idővel nem a volt partnerei között fog keresni barátnőt.


Az, hogy te meg érzéseket táplálsz iránta, legalábbis nekem úgy jön le, azzal meg a saját életedet keseríted meg. Bárki olyan aki próbálkozna nálad, azt valószínűleg elutasítanád, holott lehetséges, hogy egy normális kapcsolatba tudnál kerülni vele.


Ne vágyakozz olyan után, aki a tudatodra adja, hogy nem érdekelned.


Próbáld meg terelni a gondolataidat, foglalkozz magaddal, élj a hobbidnak, aztán az idő megoldja ezt a fájdalmat.

2018. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd magadra ez fura az biztos.


Mert mondhatott volna valami értelmeset a miértről, ha rákérdeztél. Nekem kicsit olyan, mintha valami baja lett volna. Vagy legalábbis nem tudom miért kellett ilyen paraszt módon indokolni.

2018. nov. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen nekem is olyan mintha valami baja lett volna, de nem ertem hogy mit artottam neki. :/ Es ha meg mondott volna egy ertelmes indokot akkor oke, de igy. Hat igy nagyon nehez megtudjam mit csinaltam amiert ezt tette. :/
2018. nov. 4. 00:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy tényleg semmi bántó dolgot nem csináltál, nem erőszakoskodtál, meg nem "zavartad" állandóan (lévén, hogy nem akart semmit tőled), akkor szerintem hagyd rá.

Nem éri meg időt és energiát pazarolnod rá.

Ha nem tettél semmi ilyet, akkor nem csináltál semmit rosszat. Ne kattogj ezen, mert csak rosszabb lesz!

2018. nov. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!