Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Milyen viselkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Milyen viselkedés, nem értem miért csinálja.

Figyelt kérdés

Kb 2 hete tudom, h lesz egy prezentációm, amihez anyagot kell gyüjteni és diavetítést készíteni. A dolgos hétköznapokban gyerek mellett délután esély sincs nekiállni, este meg hulla fáradt vagyok, főzés, kaja közben számitogépen sorozatnézés, zuhanás az ágyba. Mitha sejtettem is volna, huztam-halogattam, de azért nem gondoltam, hogy beigazolódik... mert ugye ha nekiállok neten anyagot/infokat gyüjtögetni, akkor nem tud sorozatot nézni este a -hát nem is tudom kicsodám - az ember akivel együtt élek... 2 estéről lenne szó...

És nem beszól, cseszeget, hogy miért csak most állok neki, meg meddig ülök még ott, meg egyébként is minek kell ezt csinálnom (munka), és hogy az asztalnál ő akkor nem tud cigit tölteni ott ahol ő azt szokta (de a monitor, perifériákat nem tudom arrébb vinni minden kötött!) menjek át a másik oldalra, hagyjam félbe amit csinálok!

Hozzáteszem ha itthon van ráérősen, képes 20 percenként cigit csinálni - akkor én most 20 percenként szedelőzködjek fel mimden jegyzetemmel mert ő nem képes az asztal másik végére ülni, ami mellesleg üres?

Hiába mondtam, h az nekem nem csak hogy macera, hanem ki is zökkenek a gondolatmenetből, amikor beszólt, akkor is percekig tartott megkeresni hol is tartottam éppen - ja igen, mert angol a cikk amiből olvasgatok, én meg annyira nem értem és szótárazok ezerrel...

És egyébként is bunkóság amikor látja h dolgozok, neki meg semmibe nem tartana arrébb ülni. Tévézni is tudna, meg telefonozni, el tudná ütni az időt ha akarná.

És akkor komegy cigizni bejön, folytatja, mondom h gondolkozzon el a viselkedésén...erre azt mondja elgondolkozott és azért kérdezi mikor megyek már el a géptől...

Azt érzem, hogy lesz@rja a munkámat, bármikor ültem volna oda ugyanez lett volna és még neki áll feljebb... felrobbanok, most is muszáj ezt legalább kiirnom magambol, ahelyett hogy már aludnék - persze ő már nagyban horkol...

Ja és mostanában hasonló bunkó dolgai vannak, meg beszólogatós, és csodálkozik, ha nem vagyok Kedves vele, de így hogy? Erre ahelyett, h normálisabb lenne még bunkobb lesz én meg még jobban elzárkózok az együttlétektől...ördögi kör, nem tudom hogyan lehetne kikeveredni ebböl... kilépnék, de van gyerek, miatta félek mi lenne, így is baromi keveset látja az apját... és anyagilag is (már a közös dolgok elosztását illető macera, kardoskodás).

Hát nem tudom mi lenne a jó megoldás...


2018. jún. 20. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy időre ráhagynám a picit. Én elmennék prezentációt írni.
2018. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy támogató kapcsolat.. Kilépnél,a gyerek miatt ne maradj ilyen fosban.. Ahol még le is szarnak..
2018. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Úgy szép az élet ha zajlik. Majd meglesz a prezentációd, előadod, hétvégén lesz egy kis szabadidőtök, keféltek egy hatalmasat és szent a béke.

Ez mindenkinél így zajlik. A válást meg verd ki a fejedből. Egyik pasi sem jobb a férjednél. Bármilyen hihetetlen még nekem is vannak hibáim.

2018. jún. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Tedd ki pendrive-ra a sorozatát, dugd rá a TV-re, és nézze ott.


Vegyetek egy használt laptopot, és azon tudsz külön dolgozni.

2018. jún. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyázzon a gyerekre amikor hazaért, te meg menj el kávézóba, könyvtárba és fejezd be ott! De főzhet is meg moshat is magára és akkor neked annyival több időd lesz.
2018. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan pasit (többet is), aki jobb a férjénél. :D az én férjem pl.ilyenkor képes lábujjhegyen járkálni, maximum azt kérdezi meg, hogy kell-e segíteni valamiben. Nem mindenki idióta.
2018. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

Hát, ráhagynám, de mikor? Este 6 előtt ritkán ér haza, mi meg ebben a jó idöben 1/2 7-7ig a játszotéren vagyunk, utána egyből az esti készülődés, altatás.

Laptopunk van, de böngésző nagyon leterheli, órákig kell várni, h betöltsön egy oldalt. Majd a prezit már tudom és fogom is azon írni, de pl. ma még a net kell.

Ez a pasis dolog helytállo, csak szörnyen megváltozott magához képest is, meg tényleg olyan dolgolat mond, vagy tesz, amik sokszor logikátlanok, vagy nem gondolkozik elöre, nem hallgatja meg a másikat, stb. Azért volt már elötte 2 komoly kapcsolatom, de az nem ilyenért szakadt meg.

Ma reggel megkérdeztem, hogy ő viszi e a gyereket vagy én -egy kocsival szoktunk menni, ő megy tovább egyenesen dolgozni, én meg viszem a kicsit, rendezem a dolgait és csak utána- azt mondta "jaj már most miért" Szóval egyáltalán fel se fogja a helyzet súlyát.

2018. jún. 20. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!