Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan építsek saját életet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsek saját életet a páromtól "külön"? Nekem nincsenek barátaim.

Figyelt kérdés
Egyre több feszültséget okoz a párom és köztem a társasága. Minden este a barátaival van,nem máshol hanem nálunk az alagsorban de 2-3 órákat eltöltenek beszélgetve. Én nem igazán vagyok velük, mert fiúk és nem is érdekesek. Könyvet olvasok,főzők,a kutyával vagyok de ennyi. Sokat bántom érte, mert kirándulni én szeretnék menni de azt meg ő nem szereti nem sétálós típus. Nekem más lenne a kikapcsolódás, ő otthonülős tévézős típus. Nekem régóta nincsenek barátaim, mert meghalt a legjobb baratnőm aki egyben az unokatestvérem volt. Tudom nem kifogás de már nem érdekelnek az emberek annyira. A régi iskolai barátságoknak régen véve,szétszéledt mindenki. Az egyetemen én vagyok a legfiatalabb. A munkahelyemen van egy lány de még vele is nagyon kezdetleges az ismeretség. Egy másik régi baratnőm már édesanya, nincs rám ideje. Az anyukámmal mjó a kapcsolatom,de nem járhatok vele kirándulni állandóan. Néha elmegyek kettesben a kutyával, de jól esne éttermekbe járni stb. Tudom,hogy nem foszthatom meg a társaságtól a párom, csak azért mert én befelé fordulok inkább. Elég rossz a lakhelyem lehetőségek szempontjából és a megye is. Itt nem igazán vannak jóga meg tánc,torna órák stb. Lehet,hogy irigylem is a párom. 25 éves nő vagyok egyébként, és nem várhatok arra ,hogy a páromról szóljon az egész életem. Össze kellene szedjem magam,de hogyan? Azt az időt szeretném kitölteni amit ő a barátaival tölt. A többi időt ő is munkával tölti, délután közös vállalkozáson dolgozunk,este pedig neki az a boldogság ha fekszünk és tévézünk, de amikor a barátokkal van és mindig szomorú vagyok. Mit tegyek?

2021. máj. 5. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mit tegyél?Ne kifogásokat keress hanem emberi kapcsolatokat. Pl...miért nem hívhatod el a kolléganődet Hozzátok, vagy egy kávézóba, esetleg kutyát sétáltatni?Irod,hogy vannak körülötted emberek, de számomra olyan, és ezt is írod, mintha senki nem érdekelne. Abban megértelek,hogy a pároddal szeretnél több időt tölteni, Vele szeretnéd átélni a szabadidős programokat. Ezt gondolom számtalanszor elmondtad már Neki. Számomra Ti ketten túl szélsőséges életet éltek. A párodnak csak a barátok, kürülötted meg egy közeli barátnő/ismerős/családtag/munkatárs nincs. Mindenkivel szervezhetnél valamit. Ahogy írod anyukáddal is jó a kapcsolatod. A kolléganővel is ismerkedtek, az egyetemen is vannak társak még ha fiatalabbak is. Mindenkivel lehetne valami közös program, téma, beszélgetés.

Neked kell nyitni a világ felé.

2021. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akiket felsoroltál hogy jóban vagytok, őket felhívhatnád hogy lenne-e kedvük átmenni hozzád, vagy elmenni kirándulni, kávézni, de..... őszintén szólva ez alapján nagy jövőt nem jósolok ennek a kapcsolatnak...
2021. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért sem az egyetem sem a munkám nem a lakóhelyemen van. Az egyetem 50 km, a munkahely húsz. A párom velem törődik a legtöbbet,de neki vannak barátai nekem nincsenek. Én nem akarom tőle ezt elvenni csak érzem,hogy sokszor már azért nem hívja le őket mert tudja,hogy veszekedni fogok.
2021. máj. 5. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy az osszes kapcsolatod az anyukad. A parodra inkabb ra akarsz akadni, amikor kulon programja van, akkor meg nem tudsz mit kezdeni magaddal. Valami hobby kene, ha nem vagy tarsas leny. Fozes, kert akarmi. Neha lehet vendegeket hivni, kapcsolatokat apolni. Neked kell erot venned magadon, mert igy szep lassan elmarod a parod magad mellol.
2021. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem ott élsz ahol a munkahelyed van, még beszélhetsz a kolléganőddel, hogy találkozzatok, igyatok valamit valahol, vagy menjen át hozzád vagy te hozzá.

Gondolom van tömegközlekedés megtudjátok oldani!

Az a baj sok a kifogás.

Nem hibáztatlak, megértelek. Csak magamból kiindulva mondom, hogy nem jó úton jársz.

Tavaly költöztem a páromhoz, a szülővárosomtól 200km-rel arrébb, lehetőségem sem volt megismerni senkit akár munka által stb mert terhes lettem.

Jelenleg a 6.hónapot taposom.

Nem ismerek senkit, nem járok sehova, 4 fal között vagyok fél éve mert nincs kontaktom senkivel. A párom van egyedül. Elkezdtem én is ráakaszkodni, mert nincs senkim.

Majdnem rossz vége lett....

Muszáj hogy találj elfoglaltságot, muszáj hogy ismerkedj mert ez neked sem jó hosszútávon.

Az interneten akár Facebookon is vannak kifejezetten barát kereső csoportok, jobb híján én is ott ismerkedtem. Már ez is jobb mint a semmi!

2021. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

kifogások, kifogások

emberi kapcsolatokat bárhol lehet építeni. Csatlakozz egy közeli filmklubhoz, vagy olvasókörhöz, vagy hímző tanfolyamhoz, vagy tudom is én, hogy te mit szeretsz. A lényeg, hogy emberek közé kerülj.

2021. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Sztm is sok a kifogás.

Ha tudsz akkor keress más melót, az is jót tesz.

Próbálj nyitottabb lenne. Sztm nem gáz ha anyuddal sokat mész.

Keress valami hobbit még...pl bicaj, rajz.

A barátai felé miért nem nyitasz? Attól hogy férfiak...

Nekem viszont sok lenne, ha minden nap jönnének a barátai! Nekek nincs életük?

Sztm nem is illetek ősze! Ő othon punnyad a tv előtt, te meg mennél túrázni, ide oda.

N29

2021. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj, hogy mindenkinek legyen sok barátja. Nem mindenki társasági ember. Ne akarj erőltetten, csak azért barátkozni, hogy elmondhasd magadról, hogy vannak barátaid.


Én is inkább egy nyugodt hobbit javaslok. Az viszont gáz, ha a kapcsolatban egyáltalán nincsenek közös élmények.

2021. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
hát egyébként az is túlzás, hogy minden nap ott ülnek nálatok. ennyi idősen már ki kellene nőni a kamaszkorból, amikor minden nap a haverok nyakán csüngünk. főleg ha tudja, hogy ti nem jöttök ki jól, akkor lehetne benne annyi, hogy veled is próbál időt tölteni, mert az nem minőségi időtöltés, hogy nézitek a tv-t csendben mint a halak. ehhez nem kell párkapcsolat. nagy EQ harcos lehet a párod.... minek vagy vele? ez vegetálás, nem élet
2021. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nem csak nekem volt furcsa ez.

Társasági ember vagyok, de biztosan nem viselném el hogy minden este 2-3 órát üljenek az otthonunkban mások..... Abban a társaságban senkinek nincs élete?

2021. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!