Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy minél megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy minél megalázóbb a párja valakinek, annál jobban ragaszkodik hozzá?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan sérült embereknél sajnos van.
2021. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. De már lezártam. A vége fele megalázott, hazudozott, átvert de én ragaszkodtam hozzá. De szépen lassan elmúlik a ragaszkodás ha így viselkednek az emberre.

Csak egy példa: Én folyton vettem neki a meglepetéseket, de ő kb semmibe vette nem érdekelte es egy idő után nem volt kedvem hozzá, mert elötte értékelte utána meg kb le se sz@rta

2021. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt sajnos, azóta ex. Hülye voltam de rengeteget tanultam abból a kapcsolatból.
2021. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Volt. 1 hónapja vége. Persze állandóan alázva voltam és én képtelen voltam lépni a nőtől. Pedig nem ilyen vagyok. Tőle nem sikerült. Nem tudom az okát se. Végül ő dobott most kezdem csak át látni hogy mennyire vak voltam. Virágot annyit vettem neki hogy szerintem egy nő nem kapott annyit 5 hónap alatt. A végén már azt se értékelte. Minden hónap fordulóra amikor össze jöttünk csoki virág szintén. Nőknapján amikor megvettem a virágot csokit parfüm. Még egy mosoly annyi se volt.. Rossz de ra jöttem hogy nem velem volt a baj hanem hogy fiatal 26 éves kora ellenére mindig maximumot várt el. Hát a végén már menni se volt kedvem hozzá a gyerekek ugyanis szerettek de a sok alázást nem tudtam már én se elviselni. Fáj de nem mennék vissza hozzá. Nem gondoltam hogy nő ilyen tud lenni. Hát tevedtem.
2021. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Több, mint 6 év ment el így, de valamiért jobban hiányzik mint az, aki normális volt. Furcsa az emberi természet az biztos.
2021. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában ilyenek a magyar nők.
2021. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy ilyenek a magyar nők.. én eddig csak a legutóbbival jártam igy. bár baromira fáj az igaz mert részemről totál érzelem gazdag volt csak a másik oldal valahogy ezt nem tudta fel sem fogni,amugy ő pl ki is jelentette hogy nem nagyon tud érzelmet kimutatni,tény hogy nem sürün ..de azért néha sikerült de még igy is bele mentem a dologba mert hát a szív az már csak ilyen ha valakit igazán meg tud szeretni. de mikor elkezdett a nő alázni...na azt senkinek nem kivánom,borzasztóan tré érzés volt. néhány példa.. milyen a hajam... elötte már ismert 1 éve tehát ezt látta...a ruhám... amit szintén de érdekes akkor még tetszett neki aztán már nem... aztán hogy ha vettem neki valamit igazán mosoly egy szál sem. a köszönöm még ment neki azért ... bármit vásároltam.miért ezt miért azt... olyan hogy mindennel elégedett lett volna na az nem volt egyetlen egyszer sem.és magamat sem értem miért nem létem le már az első 2 hónap után... inkább kinlódtam. pedig nem vagyok ez a tipus ,sőt... de ahogy a kérdés be is benne van minnél jobban ragaszkodtam hozzá és fogalmam sincs hogy miért... most kezdek csak helyre billenni
2021. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!