Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szájszag?

Figyelt kérdés

Páromnak rettenetesen büdös a szája. Már többször szóltam neki, tudjuk, hogy romlott fogai vannak, az miatt van ez az irtózatos szájszag. De nem érdekli. Ráadásul olyan helyen dolgozik, ahol emberek vannak, nyilván ők is érzik. Már én érzem magam kellemetlenül, hogy az emberek gondolják szerintem, hogy én ezt hogyan tudom elviselni, én is igénytelen vagyok. Csókolózni nem is tudok vele, annyira büdös.

Beszélni már beszéltem vele, nem foglalkozik a dologgal. Még mit tehetnék?


2021. máj. 7. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Szexmegvonás. Az mindig segít.
2021. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem hagyod el? Párod? LOL
2021. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Rágass vele fokhagymát.
2021. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Milyen undorító igénytelen ember az ilyen? Én biztos bottal se piszkálnám, amíg nem hajlandó megcsináltatni. Ebben amúgy az a szomorú, hogy őt nem zavarja, hogy rohad a szája.
2021. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Határozottan eléállsz és ezt mondod:

"Drágám, szeretlek, de írtózatos szájszagod van, amit már nem bírok elviselni. Kettőnk érdekében, kérlek foglalkozz a problémával és menj el fogorvoshoz". Ha ez a finomabb módszer nem válik bew, akkor meg ezt "Pista, húzzál már el a fogorvoshoz és kezeltesd a fogaid, mert rettentő budös a szád. Ha nem teszed, elhagylak".

Van, amikor más nem segít, csak ha ultimátumot adsz neki.

2021. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Mond neki, hogy ne szar.jon a száján.
2021. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Néha tényleg olyan, mintha szarszagú lenne a szája...
2021. máj. 7. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megfogsz tőle undorodni.

Miért nem lehet nyíltan megbeszélni, hogy ez tönkreteszi a kapcsolatotokat?

2021. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mint már írtam... Beszéltem vele, nem hatotta meg. Igénytelen és kész. Nincs igénye arra, hogy ne legyen büdös, nem változtat.
2021. máj. 7. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem akarlak megbántani és ne is érted félre.

De nekem egy rohadt fogam se.volt elég drága magán fogdokihoz jártam már 10 éve is.

Rám nézel kinyitom a szám 1 ilyne fog sincs. Lehet nem a hófehér halivudi fog.

De tiszta nem rohadt. De büdös a szám. Vagyis volt. És nekem is szar szagú.

De ennek mint kiderült semmi köze mondom semmi köze a fognak nálam!

Van a nyelőcső nél egy valami ami zár ha ettel. Na ez ha nem zár rendesen a gyomorbol jön fel amszag valóban szar szag. Ezt kell megoldani hogy zarjon rendesen.

Lehet hogy nála is ez van bár a rothadó fog látszik és ha az van elsőnek fogdoki.

Én mentem mert zavart.

De én is anfigrw gondoltam de nem az volt

2021. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!