Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez kihasználás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kihasználás?

Figyelt kérdés
Ha a pasi inkább hozzám járkál fel, mintsem én menjek fel hozzá, csak mert ő az anyjával él, de családiházban lakik az anyjával, és nyilván ha éhes vagy én vagyok éhes meg kinálom őt is kajával,és így gyakran eszik nálam. És gyakrabban van nálam mert én nála csak 2szer voltam csak nála. Mert nem szereti ha én vagyok nála. Jah és egyszer szakítani akartam vele mert más gondjaim is voltak vele, és bizsu nyakláncot vett nekem hogy ő engem mennyire szeret címszó.

#pasi#gondok#tanácsok
2021. máj. 7. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ti a leírás alapján nem kapcsolatban vagytok, csak összejártok dugni.
2021. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Miért gondolod ezt?

Akkor ő engem csak ennyibe nézz szerinted?

2021. máj. 8. 19:11
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Huh a leírás elég érthetetlen de szerintem ebben nincs kihasználás. Én is többet vagyok a páromnál és ő sem érzi annak, többször beszéltünk erről. Nekünk így kényelmes.
2021. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért vagy vele? Ha szeretnéd, nem érdekelne, hogy nálad eszik vagy bizsut vesz. Neked multimilliomos kell.
2021. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Hát szerintem csak nem akar az anyja miatt el vinni magához.

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt.

De lehet az is hogy jobban érzi magát nálad mint otthon.

Az hogy milyen ékszert vesz az nem azért van mert nem szeret lehet csak arra volt pénze, ez egy szép gesztus amúgy is.

Szerintem.

2021. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ne gondolj bele ilyesmibe. Inkább beszéljétek róla. Szerintem szó sincs ilyenről, az oka inkább tényleg csak az anyja.
2021. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lett volna neki jobb ajándékra is pénze ha akarja mert drága samponra költ, és ha magáról van szó drága sőrt és mindenből a minőséget nézi, igazából ezért fájt hogy bizsut vett nekem.

És mível én egyedül élek, jó hogy fáj, ha nálam eszik de nem add bele semmibe se csak fel jár hozzám és nehezen tudom el küldeni meg minden, mível én egyedül élek, és egyedül fizetek mindent és mindenből a leg olcsobbat veszem meg hogy a hónap végén ne éhezzek.

2021. máj. 19. 14:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hah, ezt nem írtad. Így más kilátásba helyezted, amit gondoltam. Sajnos megváltozott a véleményem, mert így ez bizony kihasználásnak tűnik.
2021. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak nem értem engem mért nézz ennyibe, amikor soha meg nem hivattam magam mikor el mentünk egy éjjel nappali gyors kajázoba mindig fizettem a saját részemet, és arról panaszkodott hogy a nők így a pénzt nézik, meg úgy és ilyen érdek emberek meg olyanok, és ahogyan meg velem bánik én nekem, fáj, hogy egy oldalú. Pl ha annyira hús imádó mert ő ragadozó ezt vallja magáról, és az anyjával él, és nem saját magát kell eltartania miért nem hozz kaját amit meg főznénk közösen, de ez eszébe se jut. Szakítani meg nem tudok vele mert el kezd zsarolni engem hogy ne tegyem őt tönkre mert akkor mindenkinek el hord majd mindennek hogy miattam hadja majd ott a munka helyét és hogy én milyen rossz vagyok hozzá címszó.
2021. máj. 19. 14:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...én az ilyennel szóba se álltam volna.Az első jelnél offoltam az ilyeneket.

Milyen irritàló és pofátlan már...szidja a nőket, hogy a pénzre mennek, miközben neki semmije nincs, úgyhogy ő is a tiedre megy.

Egy kellemes megalázás kíséretében válnék meg tőle.

2021. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!