Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok a kapcsolatban csak mert a másik szeret titeket?

Figyelt kérdés

Szeret titeket, nem csal meg, igyekszik segíteni mindenben.

Ezeket az érveket kaptam annak érdekében hogy gondoljam át a szakítást.

Hiába mondom neki hogy már nem érzek úgy iránta, eltávolodtunk egymástól. Illetve olyan tüskék vannak bennem amiket nem tudok elfelejteni.

Eleg érvek ezek egy kapcsolatban maradás mellett? Mit gondoltok?

F


2021. máj. 10. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha maradsz is, vagy megcsalod vagy még elcseszel pár hónapot/évet mindkettőtök életéből. Most még azzal akar maga mellett tartani, hogy arra hivatkozik, ő még szeret. Aztán majd minden vita alkalmával a fejedhez vágja, hogy te már nem szereted. Eltűnik a bizalom, még több vita lesz. Te is egyre boldogtalanabb leszel, mert legbelül tudni fogod, hogy már rég ki kellett volna lépned a kapcsolatból.


Tehát nem, én nem maradnék benne így. Inkább adjátok meg az esélyt magatoknak és egymásnak egy boldogabb életre.

2021. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondtam neki. Nem akarom egyikőnk idejét sem húzni, és esélyt adni neki és magamnak is hogy egy jobban hozzá illő emberrel találkozzon.

De annyira nem akar elengedni...! Hihetetlenül ragaszkodik hozzám. Nem tudom hogy "rázzam le", hogy fogadtassam el vele. Sajnálom is egyúttal mert nem akar egyedül maradni nyilván, de jobb lenne neki is ha nélkülem folytatná.

2021. máj. 10. 11:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.
2021. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szereted őt, akkor nem érdemes a kapcsolatban maradni.


Szépen mondd meg neki, hogy részedről vége, szeretnél vele jóban maradni, de nem mint egy pár.


Amíg azt látja rajtad, hogy te is gondolkosz még, nem vagy biztos a dologban, addig látni fogja az esélyt, hogy folytatjátok.

2021. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak volt egy 4 éves kapcsolata. A lány jóval fiatalabb volt, számára első volt neki a párom. Mivel a párom fél év együttélés után rájött, hogy nem a lánnyal szeretné leélni az életét és számára elmúlt a szerelem, leült vele megbeszélni. A lány ugyanerre hivatkozott, mint amit te írsz, hogy szereti. Sőt, még a lány szülei is próbáltak hatni rá, hogy nem feltétlen kell kilépni egy kapcsolatból azért, mert elmúlt a szerelem. A mai napig azt mondja, hogy neki is nehéz volt meglépni az elköltözést, de ma sem csinálná másként, mert érezte, hogy mennie kell.


Szerintem ő is bölcsen döntött akkor és neked is csak ezt tudom tanácsolni.

2021. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszaitokat. Hát, itt is próbálkozik a családja, hátha mégis maradok. Elég jelentős a "menedzsment", és jól is csinálják. Csillagos 5-ös.

De minél inkább húzzák annál inkább nehezebb, nekem is. És neki is.

Nem szeretnék megtörni, és igyekszek véget vetni rövid úton.

2021. máj. 10. 12:08
 7/16 anonim ***** válasza:

6. Engem érdekelne hogy mik azok a tüskék amikről beszélsz?

No offenz csak kiváncsi vagyok.

Amugy igen kőteles vagy szakitani még akkor is ha nagyon fáj.

2021. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7. Számomra elfogadhatatlan megnyílvánulások mások előtt és nekem is, viselkedésbeli problémák melyekkel társaságban lejáratott, még ha nem is ismeri el. Ezen kívül sok olyan tulajdonsággal rendelkezik melyekkel nem tudok megbarátkozni.

Ilyen tüskékről van szó.

2021. máj. 10. 12:55
 9/16 anonim ***** válasza:
8. És konkrétan ?
2021. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan pl: haldokló családtagomhoz nem szerette volna ha ellátogatok. Vagy ha valamiben nem értettünk egyet, kérjek tőle elnézést mert más a véleményem.
2021. máj. 10. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!