Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok a kapcsolatban csak mert a másik szeret titeket?

Figyelt kérdés

Szeret titeket, nem csal meg, igyekszik segíteni mindenben.

Ezeket az érveket kaptam annak érdekében hogy gondoljam át a szakítást.

Hiába mondom neki hogy már nem érzek úgy iránta, eltávolodtunk egymástól. Illetve olyan tüskék vannak bennem amiket nem tudok elfelejteni.

Eleg érvek ezek egy kapcsolatban maradás mellett? Mit gondoltok?

F


2021. máj. 10. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10. Csak azt nem értem hogy minek akarja akkor hogy vele maradj.
2021. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy befolyásoljanak. Ez csakis a te döntésed, senki másé.
2021. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#11. Talán mert nem akar egyedül maradni, fél attól hogy soha nem találkozik más férfival. Fél a jövőtől. Ezek miatt sajnálom is, de ezeket neki kell megoldania, nem nekem. Nekem magammal kell foglalkozni, és ezt mindenfajta önzőség nélkül mondom.
2021. máj. 10. 14:13
 14/16 anonim ***** válasza:

11. Köszönőm a válaszokat. :)

Kitartás és állj ki magadért.

2021. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És te vele vagy még? Ugye nem???


Ez egy idióta, már ne is haragudj. Szeret téged, de nem mehetsz a haldokló családtagodhoz? What????

2021. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Talán mert nem akar egyedül maradni, fél attól hogy soha nem találkozik más férfival. - Őszintén, ez kit érdekel?

Engem pl. egy pillanatig nem hatna meg a nyávogása, ha közben folyamatosan zsarolna meg passzí-agresszíven viselkedne.


Exem is jött hasonlókkal, jaj egyedül marad, akkor mi lesz vele. Meg nem szakíthatok vele, stb... Ezen a ponton már nem is tudtam sajnálni, mindössze mélységes szánalmat éreztem iránta, semmi mást.

2021. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!