Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ezen kiakadtam?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta hogy lehet elkapta a koronavírust, kicsit furán is érezte magát. Engem annyira meg akart kímélni a vírustól hogy nem is jött egy hétig, de azért a haverokkal találkozgatott sörözni. Ezért meg is haragudtam rá, bár azt mondtam hogy nem baj, hogy elment velük. Aztán le is lett tesztelve, kiderült hogy nem kapta el.
2021. máj. 10. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy nem vagy parás és nem megy 0-24 az operatív törzs a háttérben otthon, nincs folyamatos kéz fertőtlenítgetés és maszkban dugás, akkor jogosan akadtál ki. Ha a fanatikusabban rettegő hányadba tartozol, jogosan nem akart azzal feszkót generálni, hogy adott esetben megfertőz.

Ezt tudni kéne rólatok ahhoz, hogy dönteni lehessen.

2021. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem félek a koronavírusról, ezt ő is tudja jól. Az esett rosszul hogy velem nem találkozott, de a haverokkal meg igen.
2021. máj. 10. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben jogosan akadtál ki, mert ez így, akkor csak kifogás.
2021. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kivéve, ha a párja tart attól, hogy megfertőzi a kérdezőt, mert fontos számára és fél a vírustól meg annak szövődményeitől. Haverjai meg nem fontosak annyira. Nem ismerjük alaposan a kettőtök kapcsolatát, így nem lehet érdemben válaszolni a kérdésedre.
2021. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki fél a vírustól és annyira felelősségteljes, hogy a párját nem fertőzi meg, akkor a barátait, azok rokonait, barátait sem. Nekem nem hihető, hogy csak a párja felé volt ennyire empatikus, törődő és csak őt félti. Ha valaki fél ettől a nyavalyától, az konstans fél és félti a szeretteit, barátait, sőt úgy általában a többi embert.
2021. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hogy nézett ki az a haveri sörözés? teraszra ültek ki? vagy random helyen, vagy valaki lakásán? mert például az én haveri köröm nagy része az elmúlt hónapokban átesett a víruson, így sokkal kevésbé félnék, hogy egy esetleges megfertőződés esetén nekik is átadom.
2021. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Jogos.


Szerintem itt csak a vírus kifogás volt. Lehet, nem is koronás. Ha meg az, akkor nagy felelőtlenség társaságba menni, bírjon már ki egy hetet a fenekén...

2021. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha koronavírus-gyanús, akkor teszteltesse le magát, és amíg nincs eredménye, addig üljön otthon. Ha nagyon muszáj, egyszer menjen el bevásárolni, de úgy, hogy utána 4-5 napig semmiért ne kelljen kimozdulnia. Háziorvossal vetesse magát táppénzre.

Teljesen jogos a kiakadásod.

2021. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezen így én is kiakadtam volna, de rendesen...


Elgondolkodnék, mennyit is ér az a kapcsolat, ahol az egyik fél kamuzik, hárít és totál leszrja a másikat, de a haverokkal lazán sörözget.

2021. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!