Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ha ezt tette volna?

Figyelt kérdés
Egy vita közepette a párom kiment a szobából èn utána mentem. Kaffogott pár mondatot erre èn becsaptam az ajtót ès visszamentem. Nem sokkal rá berontott ès hozzám vágta a telefonját. Azóta se ad rá magyarázatot csak csendben elvonul ès nem szól hozzám.

2021. máj. 10. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Én szombaton veszekedtem a párommal, nem szóltam hozzá pár órát, aztán rábasztam az ajtót amikor be akart jönni rajta. Ledöntött az ágyra és rámüvöltött hogy az ő házába ilyet nem csinálok XD Ezek után is szeretem, és remélem hogy ő is engem. Természetesen egyikünknek sem fájt, ő megfogta az ajtót én meg csak lehuppantam az ágyra :D
2021. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha más dolgok rendben vannak, egy ilyen miatt nem szakítanék. Igaz, nem kellett volna a telefonját hozzádvágni, de te sem viselkedsz kifogástalanul. Minek kell ajtót csapkodni? Valamilyen formában ez is agresszív viselkedés. Mindjetten hibásak vagytok, mert egyikőtök sem tud a másikkal szótérteni normálisan.
2021. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Azért ilyenkor elgondolkodom mi a csudán lehet ennyire összeveszni???

Oke en is vestekedtem exekkel régen már a kapcsolat elején is de pl mostani párommal soha. El se tudom.képzelni hogy mi összeugorjunk.

2021. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még egy dolog eszembe jutott. Ha vita közben kicsit kimenne, hogy lenyugodjon, akkor miért kell utána menni és hergelni? Értem én azt is, hogy te is mérges voltál, azért mondtad a magadét. De ilyenkor azért csak jobb ráhagyni,hogy kicsit lenyugodjon. Aztán ha már normálisabb a hangulat, akkor később folytatni. Ilyen állapotban már egyébként sem lehet megbeszélni semmit, ez már csak arról szól, hogy ki tud jobban erőszakoskodni.
2021. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten nem jól kezeltétek a helyzetet, az tuti, de ez a hozzávágás dolog a másikhoz nem kellene.
2021. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Jogos volt.
2021. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves ez, 8?
2021. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Zajlik az élet a Hős utcában :D Mindketten pont ugyanannyira primitív módon viselkedtetek, megérdemlitek egymást.
2021. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!