Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek, de az utóbbi időben elbizonytalanodtam a kapcsolatot illetően. Amikor ismerkedtünk, nagyon magabiztos volt, úgy hittem jól keres, van lakása, autója, egzisztenciája (mindketten 30 körül vagyunk), és persze nagyon egy hullámhosszon vagyunk. 3 hónap után össze is költöztünk. Kiderült, hogy a lakás nem is az övé, hanem a nagynénjéé, ő csak megengedte neki, hogy ott lakhasson. Amikor randizgattunk, akkor drága autóval jött értem és drága étterembe vitt vacsorázni. Az autó valójában az apjáé, neki egy 20+ éves kocsija van, amit szintén az apja adott neki, miután ő megvette a másik autót. Lenyeltem ezt is. Középfokú végzettsége van, mert nem fejezte be a fősulit, amit én nem is ítélek el. Azt mondta az apja fizette neki a sulit, csak ő nem szerette azt a szakot, ezért nem járt be, hanem inkább dolgozott. Aztán nem is annyira régen a találtam egy levelet, hogy több millió forint diákhitele van, amit fizetnie kellene, de senki nem fizet. Amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, az apja intézi. De az apja se törleszti, mert neki sincs pénze. Jelenleg egy kis cégnél dolgozik, kevesebbet keres, mint én. Azt mondja elő fogják léptetni, de én már nem tudom mit higgyek. Nem költ szinte semmire, nem járunk sehova, mégsincs sose pénze. Másodállást nem akar vállalni, szakmát tanulni, nyelvvizsgát csinálni nincs pénze.

Ezek a dolgok persze nem tűntek fel az elején, csak az egy év alatt fokozatosan derültek ki a dolgok.


Nagyon elbizonytalanodtam, mert már én se vagyok huszonéves, családot szeretnék, de most mást mondd az eszem és mást a szívem, emiatt pedig nagyon rosszul érzem magam. A barátnőim szerint csak kihasznál és ilyen emberrel ne tervezzek, mert nem tud biztonságot nyújtani se egy nőnek, se egy gyereknek. De meghasad a szívem, ha arra gondolok, hogy nem lesz része az életemnek, ha szakítunk.

Nektek mi a véleményetek? Mi lenne a helyes döntés?


2021. márc. 30. 14:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Le fognak pontozni, de teljesen átérzem, kérdező. Úgy hitted, az övé a lakás, vagy ő is ezt állította? Hogyan derült ki, hogy semmi sem igaz abból a meseországból, amit hazudott?


Családalapításra sajnos tényleg nem egy életbiztosítás az ilyen férfi. :/ Elhiszem, hogy kedves meg aranyos, de a gyerekeket abból nem lehet etetni, ruházni.

2021. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

De most komolyan, minden bántás nélkül... mi a fenének kell összecuccolni valakivel, akit alig ismersz? És ne mond, hogy dee, ismertem, mert most derült ki, hogy mennyire nem.

Ennyire azért ne legyetek már elkeseredve.

2021. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
Én is le leszek pontozva, de csak kikívánkozik belőlem Az azért biztos tetszett, mikor drága autóval fuvarozott a drága éttermekbe. Te meg odaköltöztél, most meg pofára estél. Nyilván szakítás a vége.
2021. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
5%

Ne legyél aranyásó. Ha elveszti a munkáját már hirtelen nem kell?!!!

Ha ilyen 2 gyerek után történik akkor is kidobod mert az eszed ??

Jóban rosszban nem?!!

Nem költ semmire ahogy írod tehát biztosan törleszt vagy hasonlók.

Vannak szegényebb időszakok ha látod rajta hogy rendesen dolgozik stb akkor nem kellene belerúgni.


Ez a lakás témát is nem értem

Ő mondta konkrétan hogy igen ez az én lakásom.?? Vagy te csak azthitted aztán pofára esés ?

2021. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Tehát, ha jól értem, 30 éves korára semmit se ért el az életben, még egy végzettséget sem szerzett, a fizetése alacsony, tehát nem is fog semmit elérni. Ellenben van egy nagy adag adóssága.

Ez egy életművész. Családalapításra alkalmatlan.


Tanulság: nem kéne megszédülni a drága autótól meg a drága éttermi vacsoráktól.

2021. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Szakítanék vele. hazudott, semmi célja, motivációja, teljesen unalmas vele az élet.
2021. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Hazudott, de kipukkadt a lufi. Az ilyen ember megbízhatatlan, nem lehet rá építeni. Egy ilyen szerelmes szarakodás 20 évesen elmegy, 30-on túl már nem ér rá az ember. Ezek tények. Ha nincs fizetve a diákhitel előbb-utóbb a fizetéséből fogják vonni. És ki tudja még miről nem tudsz. Ez egyáltalán nem a jóban-rosszban eset, ez egy kamus csávó vetítése, amivel be akar palizni egy nőt. Felejtős.
2021. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Vicces, hogy aranyásóznak egyesek, mert nem tetszik valakinek, hogy a partnere hazudozós és semmit nem akar kezedeni magával. Biztos ti is lusta lúzerek vagytok.
2021. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, de szánalmas. Alapból annak tartom, ha egy pasi semmi mást nem tud felmutatni, csak a drága kocsiját meg a pénzét, hogy megkapjon egy nőt, na de ha még kiderül, hogy valójában olyan dologra büszke, amivel nem rendelkezik...

Az egyik ismerősömnek volt olyan pasija, aki ennyire semmirekellő. Elkezdte az egyetemet (fizetős), de aztán megunta (!) és abbahagyta. Felhalmozódott a diákhitel. Persze nem dolgozott, egész nap kockult. Aztán örökölt egy csomó-csomó pénzt valami rokonától. És vajon mit csinált vele? Hát új gamer cuccokat vett! Természetesen szakított vele a lány, mielőtt még neki kellett volna visszafizetni a hitelt. Ezt azért meséltem el, mert úgy látszik, rád is ez vár, ha nem hagyod el.

2021. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

Én nem maradnék vele 🙄

Gondolj bele ha hozzamesz azonnal közös adósság lesz...

En pont az ilyenek szoktak meg félve ni ilyen-olyan hitelt.

2021. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!