Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátom hogy megtanuljak vezetni?

Figyelt kérdés
Azt mondja semmi szükségem nincs jogosítványra, elmehetek busszal is dolgozni.
2021. máj. 10. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Kontrollalni akar. Ha kevesebb dologra vagy kepes, kevesebbre ertekeled magad, igy nagyobb esellyel maradsz vele, akkor is, ha nem jo a kapcsolat :(
2021. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Neki van jogsija? Akkor csak azt szeretné, hogy ki legyél szolgáltatva neki.

Nincs? Hát nehogy má' többre legyél képes, mint ő!

2021. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Lehetőségek:


1.Az illető egy bunkó aki nem akarja, hogy fejlődj és uralkodhasson feletted ilyesmikkel, ne legyé' má' önálló.


2.Fél, hogy vennie kell neked egy kocsit, mert vannak nők akik ezt elvárják. Nyugtasd meg, hogy te normális ember vagy és szó sincs ilyesmiről - ha ezután is hülye, akkor az első opció van érvényben, ami elég nagy baj.

2021. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Neki van jogsija.
2021. máj. 10. 17:47
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Vagy csak sokba kerülne és most nincs rá szerinte.
2021. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg vezetni, ez nem is kérdés. Nem is értem, miért szól bele.
2021. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugtasd meg, hogy te normális ember vagy és szó sincs ilyesmiről"


Ez baromság. Nehogy már a kérdezőnek kelljen mentegetoznie. Egyáltalán, milyen alapon szól bele a barátja.

2021. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy intő jel, ezek után még durvább dolgok jönnek, amiket nem tehetsz meg.

Normális ember ilyenbe nem szól bele. Sőt az én párom mèg tanitgatott is engem annó, aztán megünnepeltük a sikeres vizsgámat

2021. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

7.


Jó nem kell, de attól függetlenül vannak akik elvárják, hogy nekik vegyen a barátjuk/férjük autót, mert "másoknál így van" és persze annak költségei és problémái is a férfit illetik, mert az autó valamiért kötelezően férfidolognak van elkönyvelve. És hogy én ezt mennyire utálom, mert a vezetés veszélyes, az autók pedig dögunalmasak, egy kötelező rossz az életben.

2021. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Te fizetnéd magadnak? Akkor hajrá. Mondjuk szerintem is van olyan, hogy értelmesebb busszal járni, de ettől még hasznos dolog megtanulni vezetni. Az meg sajnos régen rossz, ha idegeneket kell faggatnod arról, hogy mit gondolhat életed reménybeli párja, ahelyett, hogy megkérdeznéd.
2021. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!