Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség, ha most már betelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha most már betelt a pohár, és elegem van, hogy mindig ő és ő van?

Figyelt kérdés

Mindig az ő érdekeit kell nézni, most tanul, most vizsgázik, most fáradt, most épp ezt osztotta a sors.

Sosincs olyan, hogy én tanulnék, hogy én vagyok fáradt. Én "csak ennyit keresek", amiből eltartom magunkat, de már magamra nem jut belőle....

És úgy érzem, ebből nekem qvára nincs hasznom, sőt. A vágyaimra tennék félre, de nem tudok, hogy már herotom van abból, hogy egyedül kell mindent megoldani a közös életünkben, ő meg csak van, és "önmegvalósít", hogy beszélgetni se tudok vele. Most a suli zárás miatt a 12éves szomszéd sráccal többet dumáltam, mint a párommal, és tartalmasabban(pedig ő már nem egy kisgyerek).

Meddig lehet tűrni, ha valaki élősködik, "próbálkozgat" az élettel 30+an? Vagy ultimátumot adni, hogy szeptemberre kapja össze magát etc


2021. máj. 11. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, ha ennyire eleged van?
2021. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan kapcsolatok, amik egyszerűen nem működőképesek. Ebben az esetben pedig felesleges rabolni egymás idejét.
2021. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semeddig nem tűrném. Neked más a célod, az értékrended, szakíts vele és felszabadulsz.
2021. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a megjavítható kategória.

Nincs mire várni, pláne nem szeptemberig.

Értem én és tudom, hogy úgy tűnhet itt mindenre ez a válasz és nem értek azzal sem egyet, hogy dobjunk el mindent, ha van mit menteni.

Itt nincs.

Szeptemberig sem lesz más, csak az idő telik.

A legjobbat akkor teszed magaddal, ha befejezed, minélk hamarabb és minél gyorsabban. Akkor fáj kevésbé, mint esetleg agonizálós hónapok után ugyanide jutni. Ha most lépsz, mire lejárna az ultimátumod ideje, már nagyjából túlleszel rajta, vagy legalábbis gyógyulófélben leszel.

Nem vesztegetném az időmet valakire, aki csupán energiavánpír az életemben és minden szempontbó lehúz, miközben én szenvedek.

Ez nem önzőség, csupán józan ész. Ha van egy csöpp eszed, ebből kilépsz.

2021. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágd ki a francba, csak lehúz minden szempontból. Aztán az sem biztos, hogy nem ő fog utána téged kidobni, ha már eléggé kihasznált.
2021. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudod ez nem egyedül az ő sara hogy így alakult.

Te engedted neki...szóval ne csak őt szidjad vég nélkül....

F38

2021. máj. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!