Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, hogyha szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, hogyha szakítani fogok a barátnőmmel abban az esetben ha a fideszre szavaz?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy tudnék-e olyan embert szeretni aki hozzájárul egy diktatúra működéséhez.
2021. máj. 12. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

Ha itthon diktatúra van szerinted akkor Észak Koreát hova sorolod?

Mit ertesz az alatt hogy itthon diktatúra van? Előirják mit csinalj? Mert nekem nem.

2021. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
A diktatúrázás kicsit túlzás, de eddig amúgy nem beszélgettetek, hogy ennyire nem tudtál semmit a politikai nézeteiről, vagy mi? Hogy jöttetek így össze?
2021. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

7-8. Azt már meg sem kérdezem, hogy párkapcsolat, vagy pláne szex előtt hogyan derítitek ki a másik párthovatartozását. Mert nem viccelek, én 100+ huszonéves nővel randiztam, de egyikkel sem merült fel gyakorlatilag a politika és a vallás is csak egy kézen meg tudom számolni mennyivel. Ezeknél aszexuálisabb témát el sem tudok képzelni és a legtöbb embert ez ennyire nem érdekli.


Lehet ti már idősebbek vagytok, pl 40 felettiek és azért érdekel titeket ENNYIRE a politika, de a fiatalok között ez nem ekkora dolog. Igaz mondom én is látom a szüleim, nagyszüleim generációi mennyire bele tudnak őrülve lenni a politikába minden oldalról, szóval valahol megértem. És még egyszer, engem is érdekel a politika, én is tájékozott vagyok, de nem csinálok ebből most valami hatalmas ügyet. Az emberek kb sokan sajnos úgy szeretnek politikai pártoknak szurkolni és utálni őket, mintha focicsapatokról lenne szó.


12. Ha egy nővel randikon vagyok és eltöltünk együtt mondjuk 5 randin 5x4 órát, akkor sem szokott felmerülni a politika az esetek 98%-ában. Ők sem hozzák fel, nem csak én nem. Ezek nagyon sokadlagos dolgok.

28/F

2021. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
#13 Én például gimis voltam, amikor kezdett nagyon népszerű lenni a Jobbik a fiatalok körében (is), sokszor szóba került a politika köztünk bandázáskor, és haveri társaságban nem zavart a nézetkülönbség, sőt a vita jó is volt, de ha már közelebb kerültem volna valakihez, kicsit zavart és kiábrándított, hogy hogyan viszonyult bizonyos kérdésekhez. Pár évvel később, mikor már komolyabb kapcsolatra is készen álltam, még meghatározóbbá vált ez. És ez elsősorban tényleg nem a pártokról szól, ez nem olyan, mintha fradistaként nem akarnék újpestessel járni vagy rockerként rapperrel. Hanem olyanként, aki szerint mindenkit megilletnek alapvető emberi jogok vagy akinek fontos a környezetvédelem, nem akarok olyannal járni, aki szerint/akinek nem. :)
2021. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Én hiszek a demokráciában tehát mindenki oda szavaz akire akar. Persze ha világnézet nagyon más akkor egyébként sem működne de ez bőven szavazás előtt látszik már.
2021. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a lényeg, hogy ki-mire húzza az x-et és ezért nem szakítanék, ha amúgy a hétköznapokban nem jön elő a téma.


De egy kapcsolatban fontos, hogy ki-miben hisz. Ha szerinte másik pártra érdemes szavazni, akkor megkérdezném, hogy miért, és ha az érveivel nem értenék egyet, akkor szakítanék. De nem a szavazás után és büntetésből, hanem ugyanúgy, ahogy szakítanék olyannal is, aki szerint nem kell átadni az időseknek a helyet vagy normális rendszeresen füvezni/cigizni/piálni, mert nagyon nehéz olyan emberrel együtt élni, akivel alapvető értékrendbeli különbségek vannak.


Barátságot viszont nem szakítanék meg emiatt, mert fenntartom, hogy lehet, hogy èn tévedek és nekik van igazuk.

2021. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Pedig sok helyen ez tényleg annyi, hogy ki hova húzza az x-et. A páromnak és nekem nagyon hasonló a világnézetünk, ő mégis egy másik pártot tart egy kicsivel jobbnak, mint én. Ebből nincs vita.

Persze, ha tényleg nagyon fontos lenne a politika valamelyikünknek, vagy a nézeteink is teljesen mások lennének, az szakítóok lenne, de ahogy írták korábban is, ez nem szavazáskor derül ki.

2021. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%
Én meg libernyákkal nem szexelnék.
2021. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
30%

"Én meg libernyákkal nem szexelnék."


Sokat veszítettünk veled!

2021. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%
Na, elő is jött a libsi zsigeri agresszivitás.
2021. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!