Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek ha bemutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek ha bemutat a párom? (Mindenki befolyásos vezető stb a csaladjukban)

Figyelt kérdés

Igazábol menekülök ettől..

A családjukban semmi lazaság nincs.

Mindenki karrierista, hatalmas vagyon, befolyás, komolysàg, semmi ereszd el a hajam partyk, hanem intelligens formuláris társalgások egy pohár víz felett, kicsit olyan arisztokratás a dolog, elsődlegesen fogja az én karrierem őket érdekelni, vagy hogy én mit képviselek, elvek, komolyság, cèlok, ezer biztos, hogy nem az időjárás lesz a téma.

Mindekozben ülni egyenes háttal, mint egy interjún..ugyanakkor nyugodtnak értelmesnek is tűnni, miközben be sem akartam menni hozzàjuk eleve..


Tippek ötletek, ahhoz hogy túléljem nem is csak ezt, hanem azután évek alatt az ilyen heti szintű családi összejöveteleket velük? Meg gyakori összejöveteleket meg azt, hogy joformán teljesen az eletunkben vannak?



2021. máj. 13. 08:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ezt egy féleképpen lehet elviselni. Találj bennük valamit, amit szeretni fogsz és örülj neki nagyon, hogy találkozhatsz velük.


A kutyák pl. szintén ezt csinálják, mindig nagyon örülnek neked és ezért az emberek többsége pozitívan is áll a kutyákhoz. Hangoztasd, hogy milyen jó, hogy megismerkedtek, kérdezd őket azokról a dolgokról, amit szeretnek csinálni. Lehet, hogy ez nem a bulizás és ivás lesz, de a beszélgetés nagy része nem kell, hogy a karrieredről szóljon, ha nem szeretnéd. Biztos érdekli őket más is.


Talán nézz meg 1-2 történelmi/ismeretterjesztő könyvet/filmet és mesélj arról.

2021. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

Az oké, hogy a szinted fölé választottál, mert a saját szinteden lévő férfiakat nem veszed emberszámba, akikkel ráadásul lenne csomó közös dolog. Persze tudom, jött a nagy szerelem...


De mikor emiatt még panaszkodsz is, az sokaknál kiveri a biztosítékot. Erre mondják, hogy idd meg a levét annak, amit főztél.


Tanácsot akarsz? Nőj fel hozzájuk agyban, iskolázottságban. Igaz, azért már küzdeni kéne...

2021. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Add önmagad! Nem kell megfelelni senkinek sem. Beléd sem azért szeretett a barátod gondolom, mert másnak mutattad magad mint aki vagy. Nem lehet több ént magunkra húzni tönkre teszed magad vele. Hosszútávon meg a kapcsolat lesz miatta instabil. Ha nincs mit mondanod hallgass, ha másról beszélnél tedd meg. Ez a te életed, ha nem működik anélkül, hogy pudlizz nekik, akkor jobb is ha mást keresel magadnak :)


24N

2021. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ez nehéz kérdés, ha te nem vagy a világuk része akkor elég nehéz velük beszélgetni. Például ha politikai körökben mozognak és most én azt mondom, hogy beszélgess velük az orosz dezinformáció áramlásáról és az autoriter befolyásról, akkor menni fog? Ha nincs meg a fejedben egy általános tájékozottság, tudás, akkor nem fogsz tudni velük beszélgetni.

Szóval szerintem ha szégyelled, ha nem, vállald fel önmagadat. Kevésbé rossz, mintsem megjátszani magadat. Előbb-utóbb úgyis megismernek, legyél már az elején önmagad.

2021. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nagyon kösziba tanácsokat! Jöhet meg ezer:)

Nem en valasztottam amugy, hanem random dobta őt az élet.


Sőt sztem én még soha nem is választottam. Általában a pasik kezdeményeznek és hajtanak(igy alapbol csak domináns, határozott vezetői szemléletű exeim is vannak, mert akik nem ilyenek azok nem is kezdemenyeznek eleve), aztán vagy beleszeretek vagy nem és offolom. Ennyi a választásom.

2021. máj. 13. 08:40
 6/22 A kérdező kommentje:

4# nem arrol van szo hogy ne lennék tájékozott hanem pl voltak anno ahol kollegáknak mutattak be es pl kerdeztek arrol milyen motivacios előadásokat is nezek mik erdekelnek, valojában milliot nezek es rengeteg minden erdekel, de amiért nekem ez VIZSGÁZTATÁS, en teljesen lefagytam! Annak sem jutott a neve az eszembe akit elotte este neztem


Ez csak egy pelda volt.

2021. máj. 13. 08:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
El se mennék, az ilyen emberek hosszú távon nem az én műfajom.
2021. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Túl parazod.

A barátoddal is közülük való mégis jól kijöttok. Nem is ismered őket, ha most mutat be.

2021. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a barátodat.
2021. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A barátommal persze hogy jól kijövök, ő képben van velem, meg a "mocskosságaimmal"is, amit szépen titokban is tart a szülei előtt is es nem reklámozza kicsit sem azt hogy valójában egy "torvényen kívülivel" van..hanem azt várja hogy illeszkedjek be és az "eminens"oldalam csillogtassam a szüleinek.
2021. máj. 13. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!