Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közeledünk a szakításhoz? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledünk a szakításhoz? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 2 éve együtt vagyunk és már szeptember óta együtt lakunk.


Kb november végétől kezdve elég ritkán szexelünk.


Előtte heti 3-4 volt, majd ez lecsökkent heti 1re 2020 decemberben.


Mindketten elég stresszesek voltunk és vagyunk a mai napig. Én egy nehéz mérnöki szakra járok és mellette időnként dolgozom, barátnőm egy kifejezetten egyszerű szakra, de mellette teljes állásban dolgozik.


Plusz vannak családi problémák mindkettőnk oldaláról.


A lényeg, hogy mindketten stresszesek vagyunk, kicsit szorongunk és elfáradunk.


----------------------------------------------------


Ezért az elején normálisnak tűnt, hogy kevesebbet szexelünk hiszen nekem sincs kedvem sokszor este hozzá és nálam is volt hogy a sok felelősség miatt inkább nyűgnek éltem meg mert másra kellett volna fókuszálnom vagy éppen teljesen lemerűltem már mire eljutottunk a dologhoz.


Ezt barátnőm is elmondta, hogy hasonlóan érez sokszor.


Kb itt már sokszor volt, hogy lassan indultunk neki, de barátnőmnek fájt a szex, mert nem akarta igazán és ezért mindig ez után extra lassan kellett neki indulnunk.


Innentől eltüntek a sponták szexek.


(Még mindig december január környékény járunk)


Ez után elkezdtünk beszélgetni a dologról és elmondtam neki, hogy úgy érzem mintha legjobb barátja és lakótársa lennék, akivel összebújik és csókolózik.


Ezt nem cáfolta meg, kicsit ő is így érzett, de azt mondta hogy csak a stressz és fáradtság miatt van így.


Későbbiekben volt, hogy 3 héten át nem szexeltunk.


Jelenleg 4 hétnél járunk.

(Igaz, most 0-24ben a számítógép előtt tanulok, de ez így sem normális)


Ettől függetlenűl minden más téren szinte tökéletes a kapcsolat és nem érzem, hogy kevésbé vonzódna felé. Rengeteg pozitív visszajelzést kapok és sokszor előjön, hogy milyen jól nézek ki.


Plusz érzelmileg is nagyon jó a kapcsolat.


A megcsalás részéről meg szinte lehetetlen, mert home officeos így szinten mindig együtt vagyunk, még a boltba is együtt megyünk.


Előtte facebookozik, instázik stb... Konkrétan az én telefonomról posztol insta képeket, mert Iphone 11 prom van, jobb a kamerája és elmondása szerint jobb erről posztolni, így folyton be vagyok jelentkezve.


Időnként facebookra is tőlem jelentkezik be stb...


Nyílván nem nézem meg a beszélgetéseit, de ha bármit is akarna rejteni, akkor nem így viselkedne.


Ez meg fog javulni, amikor kevésbé leszünk leterhelve?


Mit gondoltok a kapcsolatról?


A szex nem minden, de ez már elég furcsa és nem tűnik normálisnak.



2021. máj. 14. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekünk is volt ilyen időszak, kb. 2 hónap alatt 1x volt szex. De akkor mi ezt megbedzéltük, mert előre láttuk meddig leszünk leterhelve, és ki tudtuk várni ezt az időszakot. Akkor mindketten a munka/tanulás/egyéb gondokra fókuszáltunk. Utána pedig újra felfedeztük egymást (az izgi volt, mert mintha távkapcsolatba éltünk volna és hosszú idő után újra együtt lehetünk érzete volt).
2021. máj. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is volt ilyen időszak az exemmel, véget is vetett a kapcsolatnak, szerintem ti próbáljatok ezen átlendülni, ha szeretitek egymást. Exem később békülni akart, de már nem fogadtam vissza.
2021. máj. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Megbeszélnem vele miert nem jo neki a szex.

Az is lehet frigid es csak eddig megjatszotta magát.

Nagyon sok nő csak cserebe adja vmiert a szexet. Hogy ne csalják meg, ne hagyják el, vagy épp a jólet miatt stb.

2021. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, itt kettőn áll a vásár.


Sok embernek, főleg női oldalról szükségük van érzelmi intimitásra is a szex előtt. Te azt mondod, hogy érzelmileg nagyon jó a kapcsolat, de az én saját tapasztalatom, hogy már akkor nem kívántam exemet, amikor tényleg csak szexelni meg aludni járt hozzám, és a Messenger beszélgetések is alább hagytak. Mondjuk ő folyamatosan próbálkozott, erőszakoskodott is, ha visszautasítottam - gondolom, nálatok ilyen nincs.


Te egyáltalán igazán, szenvedélyesen kívánod a szexet, vagy csak a sztereotípiák miatt aggódsz? Sztereotípia: ha egy kapcsolatban csökken az együttlétek száma, az a végét jelenti. Ez nem igaz. Vannak olyan emberek, akiknek kevesebb is elég. Sőt, vannak olyan IDŐSZAKOK, amikor kevesebb is elég. Nekem is időszakjaim vannak, és ugyanezt megbeszéltem egy barátnőmmel, aki ugyanerről számol be. Van, hogy ők is nagyon sokszor csinálják viszonylag rövid időn belül, máskor pedig alig szexelnek, mégis harmonikus a kapcsolatuk.


A stressz igazi libidógyilkos. Attól függetlenül, hogy tudatosan szeretnél-e gyereket vagy sem, a szex mégiscsak a szaporodási ösztön miatt van, és nyugtalan, stresszes körülmények között melyik állat akarna szaporodni?

2021. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem a vége szerintem. Várjatok meg a vizsgák végét és majd alakul.
2021. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem teljesen ki tud csinálni. Én vizsga miatt már 2x fostam ma😅 szóval szeritem ezt húzzátok ki akár lakótársakként. Aztán ha dolgoztok látni fogjátok hogy visszaáll e vagy el kell engedni.
2021. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Közeledünk a szakításhoz? Ti mit tennétek?


Én szakítanék! De ez a ti életetek! Mi fogjuk megoldani, azt hiszed?

2021. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én szerintem nem közelítetek a szakítás felé. A leírásod alapján pont azt látom, hogy egy nagyon jó kis kapcsolatotok van, hiszen ilyen nehéz időszakban is kitartotok egymás mellett, emellett jó a kommunikációtok, megbeszélitek, hogy mit éreztek stb. Én nem aggódnék. Párommal nekünk is volt stresszes időszakunk, és ez tényleg így van, hogy mikor agyon vagy nyomva, nem tudsz olyan felhőtlen lenni, nem lesz olyan sok a szex...És igen, az is nagyon fárasztó, ha meló mellett tanulsz, bármilyen egyszerű is a szak. De erről, hogy most ilyen élethelyzetben vagytok, nem ti tehettek, nem azért van, mert nem tennétek bele eleget a kapcsolatba.

Szerintem ne hagyd veszni, én örülnék, ha ilyen kapcsolatom lenne. Minden nehéz időszak véget ér, jön a nyár, lesz végre egy kis szusszanás :-)

2021. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ehhez kapcsolódóan írnék én is ,segítséget kérek mondjuk azt,mivel friss a poszt talán látják többen.

Nálunk az a baj hogy én vagyok az a fél aki túl sokat kívánja a szexet,párommal 2 éve vagyunk együtt és lehet erre megy rá a kapcsolat... Nekem nagyobb az igényem a szexre mint neki és úgy érzi hogy emiatt vagyok vele csak,de természetesen ez nem igaz ,őszintén szeretem őt és nem akarom elvesziteni emiatt. Úgy gondolom hogy ez a magas libidó talán a koromból adódik. Persze van más rossz tulajdonságom is ,állítása szerint gyerekes vagyok ,amit megértek ,de nem tudom milyen téren mondja ezt...

Kérlek segítsetek,én sem tudok igazán segítséget kérni ezen a téren és a párom szeretné ha magamtól jönnék rá mire érti ezt.

2021. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az előző hozzászólás is az enyém,azt kihagytam hogy úgy jelel felem hogy boldog és benne van az együttlétekben,utána mondja hogy nem boldog és csak a szexről szól a kapcsolatunk,megértem hogy zavarja hogy nekem magas a libidóm de ha zavarja akkor miért nem mondja többször hogy nem kívánja? És miért van hogy fél nap alatt megváltozik hogx boldog vagy sem ,úgy hogy ez alatt semmi nem változik. Pl reggel boldog jó kedvű meg minden és este meg már haragszik rám úgy hogy semmi nem indokolja ezt.
2021. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!