Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar velem lefeküdni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyunk együtt, és semmi jelét nem látom rajta, hogy le akarna velem feküdni, vagy bármilyen közelebbi intim kapcsolatba kerülni. Jó, tudom hogy a nőknek nem annyira fontos a szex egy kapcsolatban, és tökéletesen meg vannak nélküle is. Nekem viszont fontos, és most biztos el leszek átkozva, hogy csak a szex jár a fejemben, de 22 évesen én kb. alap dolognak tartom, 2 hónap után meg főleg, és enélkül nem érzem, hogy tényleg közelebb kerülnék a társamhoz. Most már viszont meg azt érzem, hogy kezd minden érzés bennem átalakulni ilyen erős barátságba, hisz kb. minden intimitás hiányzik a kapcsolatunkból a csókon kívül, és ezek nélkül tényleg kb. csak barátság az egész.


Ráadásul ő minden olyan helyzetet kerül, ahol egymással, kettesben tudnánk lenni. Akárhányszor oda jutottunk volna, hogy valami miatt hozzá vagy hozzám fel kellett volna szaladni, mindig hárított, hogy nem szükséges, ha meg nagy nehezen felmentünk valamelyikőnkhöz, akkor kb. 5p múlva mondta is hogy "oké akkor mehetünk tovább". A legtöbb program ilyen kirándulós, ahol nincs lehetőségünk egymással foglalkozni.



2021. máj. 16. 01:29
1 2
 1/17 rihe ***** válasza:
17%
mert ronda vagy kis farokkal
2021. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

"és ezek nélkül tényleg kb. csak barátság az egész"


Az a lány éppen ezt akarja!

2021. máj. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen minek alapján gondolod, hogy együtt vagytok?
2021. máj. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 rihe ***** válasza:
47%
yo #3 spittin fax
2021. máj. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem beszéled ezt meg vele? Mi honnét tudhatnánk? Van szád, hogy megkérdezd miért van ez.
2021. máj. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha még szűz, akkor ez érthető. De tényleg, honnan tudod, hogy A barátnőd és nem EGY barátnőd?
2021. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

"Jó, tudom hogy a nőknek nem annyira fontos a szex egy kapcsolatban"


Rosszul tudod a nők gyakran több szexre vágynak, mint a férfiak, viszont csak akkor, ha az ő orgazmusuk is fontos nem csak a saját kielégülésed.


Szerintem ha 22 évesen 2 hónap után még nem volt szex, akkor nem barátnőd csak egy barát. Mit mond, miért nem akar lefeküdni? Első vagy neki? Rossz előjel, hogy nem vonzódik hozzád, lehet érdemes elengedned, bár előtte mindenképpen beszéljetek róla.

2021. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Barát zónába tett.
2021. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

1,szűz

2,csak barátként tekint rád

3,leszbi

2021. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"Tulajdonképpen minek alapján gondolod, hogy együtt vagytok?" A kérdés jogos. A leírásod alapján ő nem a barátnőd. Bocs.
2021. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!