Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek fontosabb a játék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek fontosabb a játék mint én?

Figyelt kérdés

Ha hazajön a munkából, leül, eszik utána egész este a telefonján játszik. Mindennap. Azzal kel, azzal fekszik. Nem megyünk sehova, nem csinálunk semmit közösen. Én már sokszor próbáltam beszélni vele, egy két napig jobb, de utána újra kezdi. Én már a váláson gondolkodom.

Szerintetek mit tehetnék?


2021. máj. 16. 08:42
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
26%
Tarts szeretöt.
2021. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
77%

Biztos, hogy játszik és nem valaki mással beszélget?

Egyébként elég fura dolog ez, hogy egy felnőtt ember ennyire rá van függve a telefonjára. Szerintem közölhetnéd vele, hogy így részedről nem lesz sokáig tartó ez a kapcsolat, hátha észhez tér.

2021. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Én elváltam egy ilyen embertől. 14 évig voltunk együtt, az utolsó 3-4 évét töltötte így. Voltunk párterápián is, ami csak azt eredményezte, hogy kiderült, hogy ő nem akar változást. Ő azóta is begubózva él a számítógépével, nekem meg lett egy olyan párom, aki velem szeret lenni, nem a gépekkel. Win-win.
2021. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem technologiaval, informatikaval foglalkozik marmint ha nem ez a munkaja es leszar teged akkor ideje lenne beszélgetned vele.


Az egy dolog hogy van játéka azzal nincs semmi probléma, kell az embernek egy kis aktiv pihizés amivel a memóriáját is karban tartja, de az már nem hogy mindig csak ezzel foglalkozik.

2021. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Újra leülsz vele beszelni és elmondod, neked ez nem jó. Vagy elfelejti/nagyban mersekeli a jatekot és veled is tölt időt, vagy elváltok.


2!

Programozó a férjem, munkán kívül is rengeteg időt tölt a számítógépen, telefonon. A probléma ott van, hogy míg nálunk normális az, hogy emellett közös programokat is csinálunk, a kérdezőéknél nem az.

2021. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Mármint a beszélgetéssel vázold hogy te a váláson gondolkozol már. Hogy érzékelje hogy ezt komolyan gondolod.


Amugy az is lehet hogy valami kellemetlenseg éri a munkahelyén amirol nem akar beszélni mert nehéz neki és így próbálja leplezni a problémát vagy ez segít neki levezetni a munkahelyi problémákat De csak tipp.

Próbáld ilyen irányból közelíteni a beszélgetést. Ne aztal hogy jelzed neki hogy ne játszon egész nap mert akkor az anya és fia játszmába kerültök de ti házasok vagytok.

2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
* Ne azzal
2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
Válj el. Ez manapság már minden csiricsáré ügyre megoldás.
2021. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%

Ez függőségnek tűnik eléggé. Szerintem valahogy innen kéne megközelíteni.


Egy csomó játékot manapság direkt ilyenre csinálnak, hogy kialakuljon függőség, olyan szerkezetekkel van tele mint a félkaru rabló, véletlen jutalmak, ami függővé tesz könnyen.


Szóvalnlehet ha akar sem tud leállni.


Valami blokkoló app kellene a telefonjára ha akarja, hogy megvédjem

2021. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
1%

Miért ha kis tini/egyetemista picsát tartana az jobb lenne?

Szerintem megbeszélhetnéd vele hogy pár órát azért szánjon rád is.

De ez még a jobbik eset minthogy fiatal lányokra hajt titokban vagy szeretője van

2021. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!