Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rugalmatlanabbak a magyar párok mint a külföldiek?

Figyelt kérdés
Főleg utazgatás terén. Egy spanyol barátom simán elrepül Pestre bulizni, hogy van barátnője. Vagy egy másik barátom Bilbaoból mente egy hétre nyaralni Sevillába haverokkal. Ha én bejelenteném, hogy Pestről elmegyek Svájcba síelni vagy a francia alpokba, még az anyagiakat nem nézve is én lennék a legrosszabb pasi a világon
2021. máj. 16. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Mert a magyar nők ilyen önzőek. Nélkülük menni valahova hogy végre kis nyugta legyen az embernek?! Kizárt dolog.

Majdnem hogy a saját házadból meg kell szöknöd hogy bulizhass kicsit.

2021. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De a férfiak is. A nővérem majdnem lemondta az angol au-pairkedést, mert a barátja szakítással fenyegetőzött
2021. máj. 16. 13:16
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
És ha a nő menne külföldre bulizni a barátnőivel, az rendben lenne?
2021. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fent írtam, hogy persze. Szaktársam Portugáliában ismerte meg a francia férjét, egy évig felváltva repkedtek egymáshoz, majd Franciaországban összeköltöztek, házasság után meg Pestre telepedtek le, mert a gyerek talált ott munkát, a lány meg nem.
2021. máj. 16. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert ismerik a pasikat, hogy milyenek.
2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azért, mert itt nemzeti sport, hogy csak az foglalt, akin éppen fekszenek. Mindenki féredug mindenkivel. Aztán meg kínlódnak a megcsalás után évekig, mert nincs pénz külön albérletbe menni.
2021. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is biztos benne van, hogy az átlag magyar nem engedheti meg magának hogy évente többször menjen külföldre nyaralni. Így azt az évi egy alkalmat érthetően a párjukkal szeretnék megtenni.
2021. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4 Jól értelmezem, hogy egymáshoz, majd utána együtt repkedtek? És az is más, hogy ha a pár egyik tagja hazarepül egyedül a családjához vagy másokkal repül el bulizni. Mondjuk én nem bánnám, ha én is megtehetem.
2021. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, de ők egy évig bírtak több mint ezer kilométert egymás nélkül, míg itthon már egy 2-300 km-es táv is szakítóok.
2021. máj. 16. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Felőlem mehetne a párom, ha ez esne jól neki alkalomadtán. Ha rendszeresen kihagyna az utazásokból, az érdekes helyekről, amiket együtt akarunk megnézni vagy csak egyszer lát az ember, az nem esne jól. Az se, ha egyszerűen nem velem akarná jólérezni magát egy hosszabb, velősebb utazáson. Szerintem aki szereti a párját, az vele akarja ezeket az élményeket megosztani. Egy-egy baráti kiugrás belefér időnként, nincs gond ezzel.

23l

2021. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!