Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rugalmatlanabbak a magyar párok mint a külföldiek?

Figyelt kérdés
Főleg utazgatás terén. Egy spanyol barátom simán elrepül Pestre bulizni, hogy van barátnője. Vagy egy másik barátom Bilbaoból mente egy hétre nyaralni Sevillába haverokkal. Ha én bejelenteném, hogy Pestről elmegyek Svájcba síelni vagy a francia alpokba, még az anyagiakat nem nézve is én lennék a legrosszabb pasi a világon
2021. máj. 16. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

9 Még nem láttad a kapcsolatuk végét. Mi is így éltünk a volt férjemmel, ő Dublinban én itthon, aztán amikor beléptünk az unióba, húztam is ki hozzá. Aztán volt idő, hogy hazaköltöztünk és itt vettünk házat, de ő nem bírta sokáig itt, és kiment dolgozni, akkor is távkapcsolat. Aztán szétmentünk. Mert a rugalmasságnak is van határa, és tizen évek után elhidegülés lesz a vége a távkapcsolatnak.

Mai napig jóban vagyunk, már csak a gyerek miatt is, de szeretjük egymást emberként. Viszont a távkapcsolat nem kapcsolat. Én soha többé nem mennék bele.

2021. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 2-es nem ír butaságot. Azon felül sajnos itt az átlag kereset ,egyenlő a nullával.
2021. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem 2-es. Hanem 1-es és a 2-es.
2021. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Tiniként, esetleg az egyetemista évek során még oké egyedül menni, akkor még fontosabbak az ember életében a bulik, haverok. Utána, felnőttként egy komoly, elkötelezett, együttélős kapcsolatban nekem személy szerint furcsa lenne, ha akár a férfi/férj, akár a nő/feleség eleve egyedül vagy a párja nélkül tervezne utazni, nyaralni. Nem azért, mert biztos felrekúr a fél faluval a másik, ameddig ő utazgat, hanem azért, mert azért az emberek nagy része olyannal él párkapcsolatban, akivel szeret együtt lenni, élvezi a társaságát, szívesen tölti vele a (szabad)idejét. Számomra furcsa, ha valaki nem magához tartozónak tekinti a párját, nem egyértelmű számára, hogy ahová ő megy, oda a párja is, hanem csak egy mellékes ember az életében, kb olyan szinten van, mint egy haver, akinek tök mindegy, hogy épp melyik földrészen szórakozik az illető.

Nyilván adódhatnak olyan alkalmak, ahová én pl. nőként nem mennék a párommal (pl. sörözős, haveros estékre, ha nyaralást hasonló felállásban tervezne, akkor oda sem), de azért jól esik, hogy neki (és nekem is) amúgy az a természetes, hogy én is megyek vele, eleve együtt tervez minden programot még akkor is, ha tudja, hogy eszem ágában nincs vele tartani.

2021. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mi vagyunk a kevés kivételek, magyarok vagyunk, az első évben 1200km volt köztünk és abszolút nem zavarna, ha elutaznak nélkülem.

Most is ment volna a biciklis csapattal Ausztriába, de a COVID miatt lemondta, en is menni fogok a barátnőimmel, ha lányunk nagyobb lesz. Nagyon szeretünk együtt lenni, de kell teret hagyni a másiknak.

2021. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!