Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy valami "végleg" megingatta benned a bizalmat a kapcsolatok iránt? Te hogyan kezeled, amikor kétszínűséggel, ellentmondásos érzésekkel szembesülsz?

Figyelt kérdés

Általában nehezen bízom meg bárkiben, volt már úgy, hogy húzamosabb ideig egyedül voltam, mert nem akartam csak úgy együtt lenni valakivel magányűzésképpen, számomra ennél többet jelent egy párkapcsolat.

Tavaly volt egy kapcsolatom, ami sokat jelentett számomra, kölcsönös volt, úgy éreztem, hogy még soha senkitől nem kaptam ennyi törődést és szeretetet, mint az akkori páromtól, pedig volt néhány kapcsolatom. Sok mindenben "talált a szó", gyakran jól eltudtunk beszélgetni, vonzódtunk egymáshoz, meg volt a kémia, úgy tűnt, hogy jól működnek köztünk a dolgok.

Úgy alakult a helyzet, hogy elkellett költöznöm a városból, úgy éreztem, hogy ez elválaszt tőle, nem igazán láttam megoldást a helyzetre, nehezen tudtuk volna megoldani a találkozást s azt sem vàrtam volna el, hogy miattam ő is költözzön.

Eleinte beletörődtem abba, hogy szakítás lesz, ez van, így alakult a helyzet, ezt hideg fejjel elfogadtam eleinte. Viszont a szakítás pillanata elég viharosra sikerült, nem igazán értem, hogy miért, de egymáshoz vágtunk bántó dolgokat, többek közt a párom azt állította, hogy nem szeretett, azért volt velem, hogy ne legyen egyedül, elég ellentmondásosak is voltak a szavai, azt állította, hogy boldog volt velem, sosem felejt el, stb. Nem igazán tudok kiigazodni azon, hogy mit érez. Azóta még tartottuk a kapcsolatot elég aktívan, bár nem régiben lezártam.

Amikor eszembejut ez a beszélgetés, akkor borzasztóan dühös leszek s emiatt úgy érzem, hogy kiábrándultam a kapcsolatokból, úgy érzem, mintha nem bízhatnék senkiben, nem tudom értelmezni, hogyan érezhet a párom, miért viselkedik ellentmondásosan, ilyenkor átverve érzem magam. Nem tudhatom, hogy bárki, aki kedves, szerető hozzám, ott valójában mi lapul a mélységében.

Lehet, hogy csak én reagálom túl a helyzetet, köszönöm mindannak, aki a fárasztó leírások ellenére végig olvasta, vagy ha hozzá tud szólni hasonló tapasztalatokkal, akkor szívesen elolvasom.


2021. máj. 16. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Eleinte lehet azért jött össze veled, hogy ne legyen üagányos, később pedig valóban megszeretett.

Ezt érezned kellett, ha így volt.

Szakításnál az ember egója nagyon sérülékeny, és olyan dolgokkal is tud dobálózni, ami valójában nem mindig igaz.

2021. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Végigolvastam.


"Volt már úgy, hogy valami "végleg" megingatta benned a bizalmat a kapcsolatok iránt?" Ha egy-egy emberrel nem sikerül valami, akkor a -szinte- végtelen sokaság más tagjával miért is ne sikerülhetne?


"Te hogyan kezeled, amikor kétszínűséggel, ellentmondásos érzésekkel szembesülsz?" Felnőtt módon. Ha számodra ez nem mond semmit, akkor -bocs- nem vagy felnőtt.

2021. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már úgy, hogy valami "végleg" megingatta benned a bizalmat a kapcsolatok iránt? "


Hát én jó sokági kitartottam a fenntartható kapcsolat illúziója mellett, de egyre furább helyzetekbe kerültem csak a próbálkozásaimmal és ezzel a naivitással és a boldogságban való hitemmel.

Most elvegetálgatok és néha nyerítve vagy fejcsóválva olvasom a nálam fiatalabbak kérdéset, amikre még sosem talált megnyugtató választ az emberiség, akkor meg mit is akarunk...

2021. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!