Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az hogy a párommal 5 hónapja nem volt szex?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, az elején minden nagyon jó volt aztán hirtelen mintha nem kívánna úgy ha közeledek fel elutasító velem nem tudom mit csináljak hogyan hozzam fel neki már együtt is élünk egy ideje. Nem tudok már minre gondolni a megcsalás az kizárt szerintem mert az ex pár éve megcsalta ezért erre nem gondolok.

23/L

Előre köszönöm.🙂



#szex #párkapcsolat #együttélés #Párkapcsolati tanácsa
2021. máj. 16. 16:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem normális. Kezdj csomagolni!
2021. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ő lakik nálam 😔
2021. máj. 16. 16:10
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapja nincs szex ilyen fiatalon? Az nem normális. Beszélj vele és ha nem változtat, akkor lapátra vele.
2021. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Arra készülök csak kell a bátorság 😔
2021. máj. 16. 16:13
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon egyszerű: "Szívem, miért nem akarsz szeretkezni velem?" A megcsalás sohasem kizárható. Ha nem ad normális választ, akkor meg nem érdemes tovább kínlódni vele, ott kell szépen hagyni.
2021. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem normális, mert a szex nem minden és sok mindent lehet anélkül is csinálni.
2021. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Másis is ezt mondta de azért fura mert mindig vesznekem dolgokat meg főzz,még el jön elém a munkába.

😔

2021. máj. 16. 16:16
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen azt hittem, hogy a sztori egy 10 éves házasságból van. Mert akkor mindennapos. 23 évesen meg ez akkor van, amikor a pasi rájött, hogy megpróbálta, de nem vonzza a nő. Én is voltam így, de én egy idő múlva szakítottam, mert kibszásnak éreztem mindekettőnkel szemben.
2021. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Persze értem csak ha ilyen fiatalon nem működik a dolog és nem érzem magam vonzónak miatt olyan mintha én velem lenne baja 😔

Mintha a küldöm miatt lennw vagy nem tudom

2021. máj. 16. 16:17
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Rohand le, ha koptat, akkor lapát. Kezdeményezni neked is lehet.
2021. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!