Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az hogy a párommal 5 hónapja nem volt szex?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt, az elején minden nagyon jó volt aztán hirtelen mintha nem kívánna úgy ha közeledek fel elutasító velem nem tudom mit csináljak hogyan hozzam fel neki már együtt is élünk egy ideje. Nem tudok már minre gondolni a megcsalás az kizárt szerintem mert az ex pár éve megcsalta ezért erre nem gondolok.

23/L

Előre köszönöm.🙂



#szex #párkapcsolat #együttélés #Párkapcsolati tanácsa
2021. máj. 16. 16:08
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
*cuccait
2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen pasit csábítgatna a lőtéri kutya! 1 percet sem áldoznék egy ilyen életképtelen fickóra. Már eleve az ultragáz hogy hozzám költözne, de semmi élet nem lenne benne. Gondolom a többi területen us hozza ezt a formát.


Én azt kívánom neked, hogy hozzon össze az élet egy értékes férfival, majd akkor érzed a különbséget!

2021. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Egy éveel ezelőtt volt egy párom akivel minden működőtt köztük tudom milyen az amikor úgy érzed hogy megvan az összhang.

De a mostani párom akiről szóvan amúgy nagyon figyelmes és kedvese és nem azzal van baj hogy alkoholista.

Csak a szex nem működik köztük le ülünk megbeszéljük, szerintem nem csak velem fordult ez elő.

De mindenkinek köszönöm aki írt 😊

2021. máj. 16. 20:49
 34/43 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy aszexuális. Nem mindenkinek egyforma az igénye. Ritkán, de előfordul, hogy valaki alig kívánja, vagy egyáltalán nem.


Természetesen ha neked nem felel meg így, akkor jogodban áll szakítani, és új életet kezdeni mással, aki az ágyban is ki tud elégíteni. Azzal viszont nem értek egyet, hogy el kellene szidni a pasit, meg "nem normálisnak" nevezni. Ő ilyen, te olyan, nem illetek össze, ennyi.

2021. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nem normális nem rá értettem nem szidtam szeretem őt mindennel jobban
2021. máj. 16. 21:37
 36/43 anonim ***** válasza:
76%
Az exemnek mindig felállt rám de amint elkezdtem közeledni felé, ugyanezeket mondta, hogy csikiz meg ne érjek hozzá, aztán le is lankadt..mondhatom teljesen megzavart..XD dobtam. Velem ne szorakozzon! Párszor kiverte, szex se volt amúgy. Nekem ez nagyon nem hiányzik.
2021. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
76%

Kerdező

Nem csak szex nincs...se ölelés se csók...

Nem kellesz neki, csak elég buta vagy hogy kihasznàljon

2021. máj. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

De azért néha van ölelés meg reggel meg puszil meg amikor haza jönn dez ilyen kötelező.

Csak mindig én közeledek felé.

2021. máj. 17. 04:30
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de az előttem hozzászólóknak igaza van, valószínűleg csak amiatt van veled, hogy legyen hol laknia. Voltam hasonló helyzetben, exemmel is így volt, csak eleinte nem mertem, nem akartam beismerni, hogy mi a helyzet. Aztán szépen kiderült, hogy nem is szeret, csak menekült otthonról.. Ilyen rövid kapcsolatban szerintem nem fér bele a szexmentes élet,főleg ha másféle intimitást is csak 'kötelezően' tesz meg. Gondoltam arra is, hogy szimplán más a szeretetnyelve, máshogy mutatja ki a szeretetét, de a leírásod, hozzászólásaid alapján itt inkább arról van szó, hogy minden megnyilvánulása csak egyfajta biztosíték, hogy ne dobd ki a szűrét. De hidd el, tanulj a hibámból, ne pocsékold ilyenre az életed. Ha évek óta lennétek együtt, azt mondanám, oké, próbálkozz, de így.. Inkább tényleg nézz magadba, és kérdezd meg magadtól, hogy valóban szereted őt? Ha igen, mit szeretsz benne? Hová tart a kapcsolatotok? Milyen jövőt képzelsz el vele az aktuális kapcsolat alapján? Nem lehet, hogy csak azért vagy vele, mert így neked is kényelmesebb? Stb.
2021. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még annyit elfelejtettem leirni, hogy a hozzászólásaid alapján nekem úgy tűnik, hogy mentegeted őt. Először azt írtad, iszik, aztán azt hogy havonta egyszer, aztán meg hogy alkoholista. Először azt írtad, nem ölel meg, nem csókol meg, most meg mégis. Nem kötözködni szeretnék, de mint írtam, én is voltam ilyen kapcsolatban, nem láttam tisztán.. De ahogy vége lett, megfogadtam, hogy soha többet nem mentegetek senkit a saját 'sz*rából'. Ha nem szeretnéd hónapok, évek múlva azt érezni, hogy kárba veszett egy csomó időd az életedből, akkor mielőbb vess ennek véget. Pedig nem vagyok az a 'ha elromlik, dobjuk el' típus, de annyi önbecsülésem legyen már, hogy nem ragadok le valami olyanban, ami már az elején sem működik..
2021. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!