Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a párom külföldi, munka miatt van itt Magyarországon, de csak 2 évet, amiből már egy eltelt. Kb. ide érkezése után 1 hónappal találkoztunk, minden gyorsan ment, most már együtt is élünk, viszont mindketten tudjuk, hogy nincs közös jövőnk, de én úgy érzem, hogy igenis van. Beszéltünk már erről, hogy nem akarja az időmet elvenni, viszont nélküle meg nem bírom ki, úgy ahogy ő se nélkülem... Volt már valaki hasonló helyzetben? A vallási okok illetve a származás ennyire tudja befolyásolni a kapcsolatot? Káosz van a fejemben, mit gondoltok, tényleg csak az időnket vesztegetjük?

(Én 21L magyar, Ő 26F szerb)



2021. máj. 16. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyetem után költözz ki hozzá, ha nem szeretnéd elveszíteni azt ajánlom.
2021. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ki ne menj Szerbiába! Amikor lövöldöztem ott, akkor is egy balkáni fostömlő hely volt, és most is az. Sok migiri, meg sok muszlim.
2021. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már végeztem a sulikkal, dolgozok. Nem volt még szó arról, hogy kimennék hozzá, hiszen más a vallásuk és a családja elég konzervatív :(
2021. máj. 16. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt még szó arról, hogy kimennék hozzá, hiszen más a vallásuk és a családja elég konzervatív :("


Igen, erről írtam. 2. vagyok. Ha ő nem jön ide, akkor ezt engedd el...vagy, keressetek egy 3. országot!

2021. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vajdaságiként írok. Lehet érvényesülni magyarként, ha a Vajdaság településeit célozzátok meg, ahol sok a magyar. Persze, attól kell a szerb nyelv bizonyos szinten, de meg lehet tanulni gyors. Viszont függ a szakmádtól is, hogy milyen helyen miként tudsz érvényesülni. Viszont lehet nem is az ország itt a legnagyobb gond, hanem a pasid gondolkodása. :)
2021. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Migránsok sajnos tényleg vannak, viszont egyes önkormányzatok ezt elég jól kezelik. Én mindenképp a Vajdaságot ajánlom, ha ide költöznél, lentebb ne menj!
2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!