Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillav kérdése:

Mit kéne csinálnom, ha nincs közös jövőnk szeintem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom régóta. Nagyon szeretem, de sajnos keveset vagyunk együtt. Az egyetemen együtt vagyunk, de külön kollégiumban. Nyáron hetente-kéthetente. De több éves kapcsolat már. És ez a helyzet nem igen fog változni, mert hiába végzünk egy év múlva, ő nem hiszem ,hogy elköltözne ottonról, mert az anyjának vége lenne egyedül (anyagilag). Most még a fiú apjától kapja a pénzt, akkor meg majd ha végez, a fizetése kelleni fog, hogy az anyja is meg tudjon élni. Most hamarabb jött a nyári felállás a koronavírus miatt. Bele se merek gondolni, hogy mmi lesz ha ősszel tényleg kezdődik minden előlről, mert abba már tényleg beleszakadna a szívem. Hogy megint külön hónapokra. Azért merült ez fel bennem, mert nemrég tragédia történt a családomban, amiben senki nem áll mellettem, csak a srác a neten keresztül. De hát itt kellene lennie, az lenne a normális... De nincsen. Értelmeset mondani amúgy se tud (erre talán nem is lehet) de legalább tudomást vesz a helyzetről, ami a családomról nem mondható el. De ő messze van, mindig messze volt és mindi messze lesz. Van ennek így értelme? Szinte 0% esélyt látok rá, hogy megérné kitartani ebben a felállásban mert majd egyszer... Szerintem semmi nem lesz itt egyszer. Viszon ő állítja, hogy de majd valahogy megoldjuk. A hogyanról nincs elképzelése és nem is nagyon gondolkodik rajta.

2020. jún. 12. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet, hiteget téged. Most ebben az írásban én sem érzem azt a stabilitast, akarni vágyást. Tetekkel kene bizonyitani, hogy akarja, nem csak mondani. Van az a pont es tureshatar ahol a majd megoldjukkal jogosan nem elegszik mar meg az ember, te eleget vartal már, lepnie kene. Ráadásul erre már rég megoldást kellett volna keresni, hihetetlen számomra hogy így hogy egy helyen tanultok ilyen keveset találkoztok. Nem csodalom ha kiabrandultal belole. Ráadásul ha annyira akarta volna valószínűleg megoldotta volna hogy ott legyen melletted mikor szükséged volt rá.
2020. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút értelmetlen.

Virtuális szerelem nincs. Távszerelem nincs.

Felejtsd el.

2020. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Savlekotő ***** válasza:
88%

Már te is kifarolnál,lényegtelen mit mondunk ha te boldogtalan vagy kilépnél,lépj ki ebből..

70F

2020. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
37%

Ketteske ebben nincs igazad én a barátnőmmel majd két évig voltam tavkapcsolatban ugy hogy egyáltalán nem találkozgattunk csak hívás messengeren. És most mégis mellette vagyok.


És Lillav beszélj a fiuddal. Ha még hivasban is. De nem kell elhamarkodottan ítélni. Lekell ülni egy kicsit tesztelgesd hogy amiket mond azok nem csak szavak és a többi már rátok tartozik. Ez a leggjobb amit tehettek. És az egy igen nagy hülyeség hogy tavkapcsolati szerelem nemlétezik. Mert konkrétan most én vagyok rá az élő példa hogy igenis van olyan.

2020. jún. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves, ahogy anyukájáról gondoskodik, de ahhoz miért kell ott is laknia?

Az is, hogy egyedüliként melletted állt a bajban.

De akkor se látok ebben sem nagy lángolást, sem jövőt.


De azért kérdezd meg egyenes, hogy ő hogy látja a jövőtöket?


Valahogy az az érzésem, hogy nem lesz egyenes válasza.

2020. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))

Igen kérdezem, ő azt mondja persze, velem akar mindent. Aztán elég hamar témát vált, meg máskor más beszélgetésben elmondja, hogy egy gyerek mennyie hátráltatná abban, hogy azt csináljon, amit akar stb. Nem mintha azonnal most gyereket akarnék, de nem is 35 évesen szeretném az elsőt... De ő nagyon rondán beszél erről, már komolyan elgondolkoztam, hogy minden férfi ennyire nem szereti a családot meg az ilyesmit? Azért nem esne rosszul hallani...

A lángolás meg... Hát szerinte az hülyeség. Ő valahogy úgy képzel el egy kapcsolatot, hogy közben mindkettőnknek megvan a külön élete és valahol összekapcsolódik. Erről sokat beszélgettünk például és én (tudom hogy nem helyes, de annyira érdekelt, hogy mit mond) elmeséltem neki a volt barátommal való kapcsolatomat. Hogy mennyi akadály volt előttünk tiniként és mi mennyire készek voltunk bármire, csak hogy együtt legyünk. Hát erre azt mondta, ennyire szerelmes ő még nem volt és nem is akar az lenni, maradjunk észnél. Nagyon lehangoló, mert én tényleg nagyon szeretem őt, de ezek szerint ő "kisebb mértékben". Vagy ez lenne a normális huszonéves korban? Nem is akarom én még egyszer eljátszani a szappanoperát, ami az exemmel volt, de azért na...

És akkor mindezek mellé még az, hogy nem vagyunk együtt... Tiszta depi vagyok eleve is, meg még ha a nyárba belegondolok, megint annyira rossz lesz, hogy nincs itt :( Sokadik ilyen nyár.

Amúgy neki ez a helyzet normális, mert egyetemisták vagyunk és nem dolgozunk. De rengeteg csoporttársam is egyetemista és nem dolgozik, mégse megy ritkaságsszámba, ha találkozik a barátjával/barátnőjével...

2020. jún. 12. 09:43
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom zokon veszed, hogy nem keres 4-500 nettót és most ki akarod dobni. Tipikus női hozzáállás.
2020. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

#7, ezt mégis miből gondolod?

Pár év múlva mind a ketten annyit fognak keresni.

2020. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6, higgy a szemének, a fülednek:


"ennyire szerelmes ő még nem volt és nem is akar az lenni, maradjunk észnél."

Ez mégis miféle istenfsza kapcsolat?

Éld az életed, ő meg az övét, és néha összekapcsolódik a két dolog?


Ne pazarolni erre több időt, maradj észnél, ahogy tanácsolta!

2020. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Savlekotő ***** válasza:

Éld az életed, ő meg az övét, és néha összekapcsolódik a két dolog?

Ez a mai elterjedt heti 2 xeri dugásra jó a másik elő lehet rántani a kalapból,de több nem kell,

Erre aki idő pazarol az sem túl eszes..

70F

2020. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!