Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nincs közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nincs közös jövőnk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 9 hónapja vagyunk együtt. Az a helyzet, hogy én úgy érzem szerelmes voltam/vagyok, de ő a kezdetek óta sem az és bevallása szerint nem is lesz, de nagyon szeret és egy pótolhatatlan lény vagyok a számára. Tisztában vagyok magammal, szörnyen toleráns, kedves vagyok és mindig magam elé helyezem a másikat,eddi önzetlenül.De kezd elegem lenni. A barátom fukar, még a szeretgetés is sokszor csak a szexben nyilvánul meg. Emellett egyébként jól érezzük magunkat egymással, sokan nevetünk és sok jó programot csinálunk.Ergo eddig ezt még talán le is tudnám nyelni, ha egyezne a jövő képünk, de nulla. Ő eleve egy szegényes családból származik, én nem, így van igényem a jóra ő viszont ebbe a "belenyugszom, hogy nincs semmim" állapotban nőtt fel és él is most már 26évesen. Az anyjánál lakik még mindig vidéken, és hiába kérem, hogy költözzön fel hozzám a fővárosba (nem is feltétlen össze, de legalább közelebb) hátha talál valami jó munkát is amivel össze tudja magát szedni, de ő nem ezt akarja, jól érzi magát a minimál bérével ott ahol van. Nem is képes ezen változtatni magától se de miattam sem. Mit tegyek? Lépjek meg? Próbáljak meg várni hátha lesz neki annyira fontos ez az egész, hogy miattam csiszoljon az életén? Nem tudom mit tegyek, mert egy igazán különleges ember, akit nagyon nehéz lenne elengednem.

2017. febr. 28. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahogy en is ilyen helyzetben vagyok jelenleg, es sajnos nem tudom mi lenne a jo megoldas :/
2017. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele,és ha úgy érzed nem lesz változás vess véget,hiszen senki se fiatalodik!
2017. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én mindig azt mondtam annak a másik férfinak is csak az van és hibálya mindenkinek nem érrdemes tovább lépni,viszont nem árt át gondolni hiszen ez egy olyan helyzet hogy előtted az élet és mindenki mellé való olyan ember aki igazán szereti!
2017. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme. Elpocsékolt idő.

Tudom, 6 évem ment el ugyanilyen várakozásra. 30N

2017. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod megváltoztatni másokat, és általában rövidtávon frusztráció nélkül nem is sikerül, hosszú távon pedig a másik által érzett nyomás, megalkuvás, túlzott kompromisszum, illetve pont a frusztráció miatt nem működőképes.

A nagyon szeret és a szerelem nem ugyanaz. Igen, a szerelem átalakul évek alatt, de nem ugyanazzá a szeretetté amit a szerelem nélküli szeretet.

A közös, illetve elütő jövőkép pedig még nagyobb vörös zászló.

Egyértelmű, hogy mit kellene tenned. Te is érzed, csak félsz meglépni.


33F

2017. márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy belőle egy olyan dolog hiányzik, ami majdhogynem elengedhetetlen velejárója egy kapcsolatnak. És mivel ezt te nem tudtad belőle kiváltani, ezért ő ha nem is tudatosan, de ezt az érzést keresni fogja másban. Ha fellobban majd valaki iránt, nem fog mérlegelni, azt fogja választani, aki kiváltotta belőle a lila köd érzetét. És akkor jössz majd rá, hogy minden idő és energia, amit ráfordítottál, elfecsérelt volt.
2017. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így barátság extrákkal, nem kapcsolat.
2017. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!