Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az ex a kislányá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az ex a kislányát folyamatosan ránk passzolja?

Figyelt kérdés
Amikor szétmentek úgy egyeztek meg, hogy hétközben az anyánál, hétvégén az apánál van. De ahogy telt az idő a gyerek szinte többet van itt mint az anyjánál, a gyerektartást meg ugyanúgy kéri. Szeretem a kislányt, de már sehova se tudunk menni kettesben. A párom meg nem szeretné tovább passzolni nagyszülőknek. Házfelújításban vagyunk és a kislány meg hisztizik hogy unatkozik és ránk haragszik amiért nem visszük az anyjához. Anyuka különböző indokokat talál ki, hogy miért nem tud vigyázni a gyerekre. Pl hogy a kislány menni akar hozzánk, aztán kiderül hogy hazugság és nem is akart. Az esküvőnkön szerettünk volna végre kettesben lenni, nem tartunk semmi lakodalmat sem vendégséget és abba se akar belemenni hogy akkor nála legyen. Érzelmi zsarolással jön hogy akarata ellenére nem fogja saját magánál tartani a gyereket. Anyuka közmunkás, dolgozni évek óta nem megy el, de a gyerektartásért két kézzel mar. De kezd elegem lenni hogy hétköznap és hétvégén is itt van és hisztis és engem meg utál ha rászólok valamiért. Persze a párom sem engedi neki amit én nem hogy ne az legyen hogy akkor apához szaladok ha valamit nem lehet. Mit lehet ilyenkor tenni? A párom elbeszélgetett már az anyukával hogyha így folytatódik nem kap gyerektartást hanem ő fizessen nekünk és akkor nálunk lesz a gyerek. Persze erre kiabálni kezdett hogy ezt a gyereket ő szülte nem én és csak az övé.
2021. máj. 17. 07:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
33%

#25

Ferjnél vagyok....de mindig is tobbre tartottam magamat annal, minthogy egy gyerekes pasival osszealjak, ahol orokre csak masodik lehet. Én nem vagyok másodiknak valo tipus

2021. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
29%
Én sem vagyok exfeleség, nálam is mellément:)
2021. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
24%

32-es, még lehetsz:DDDDDDDDD

Kölyökkel a nyakadon. Majd akkor mondjad a pasinak, hogy ne kezdjen veled, mert a kölyköd csak kolonc lesz a nyakán.

2021. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
14%

"Én nem vagyok másodiknak valo tipus"


Lehetsz még, előbb, mint hinnéd. Remélhetőleg addigra gyereked is lesz már:DDDDDDDDDDDD

2021. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
39%
Szerencsétlen kislány, jó helyre született. Komolyan nem értem az ilyen embereknek miért kellett gyerek?
2021. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
66%

#33 #34

Miért gondolod ezt? Nem ismersz, nem ismered a házasságomat sem. (Mielott beszólnál, hogy itt irkálok, csak kínomban teszem.... mert már mozdulni sem bírok a terhessegem utolsó heteiben....)


Nem hiszem, hogy ez megtortenne, de, ha mégis, én akkor sem kezdenék gyerekes pasival. Egyszerüen nem vagyok masodiknak való. Biztos van aki az...én sajnos nem.

Akkor inkább valasztom a szingliséget. - Vagy első vagyok a páromnak, vagy nem kell senki.

2021. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
54%

33, nekem van gyerekem, csak exem nincs..


Szóval ez mellément, és sosem mondtam, hogy kolonc lenne, hanem amellett érveltem, hogy inkább örülniük kellene, hogy a gyerek az apánál nem csak a kötelező kettő alkalmat, hanem többet is lehet. Mert milyen ember az, aki nem akar többet lenni a gyerekével, mint heti két napot.. illetve milyen ember az, aki azt akarja, hogy a párja érje be heti két nappal a gyerekével..

2021. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van gyerekem, már elváltunk, de nem zavarna más gyereke sem, hiszen évekig működött a kapcsolatunk a gyerekeinkkel együtt is.


Nem igaz hogy nem bírsz ki pár nap plusszt a kislánnyal.

Mit szóljon az aki 024 ben együtt van a gyerekével? Nekik is van ám nemi életük megoldás kérdése az egész.

Látszik hogy nincs gyereked.

2021. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!