Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hozzáállás zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hozzáállás zavarna barátnődtől?

Figyelt kérdés

Nekem kell rá szólnom, ha normális környezetben szeretnék lakni és nem a széthagyott cuccok között.


Nekem kell figyelnem mert ő ha ideje van se figyel rá.


Neki a napja abból áll (mindegy hogy az rövid vagy hosszú ) hazajon egyből fürdik tvzik és telefonozik vagy gépezik. Eszébe se jut h mondjuk h létezik olyan mint házimunka nem csak a pihi ha hazáért az ember.


2021. máj. 18. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es te is csinálod a házimunkát? Cagy csak a Nőtől van elvarva?
2021. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig unalmas vagy. Miért írod ki ezeket a kérdéseket? Miért nem hagyod ott?
2021. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jobb dolgod, mint folyton itt mószerolni a párod?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Én megmondtam eddig akivel éltem, hogy nem vagyok cseléd!

Mit vársz? Suvickoljon állandóan?

Csináld meg te és ennyi...

2021. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba 😂😂😂😂
2021. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ő dolgozik, keresi a pénzt.
2021. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem foglald imában a nevét, amiért még elvisel. Még egy ekkora hülyét nem fogsz találni.
2021. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti helyett legyél férfi, és szakíts, ha ennyire nem bírod, ahelyett, hogy folyton csak itt rinyálsz.
2021. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Én mindent megcsináltam a volt barátnőm helyett, akkor szoktam csak felhúzni magam amikor szanaszét hagyta a véres betétet/tampont és azt is velem szedette volna fel, na az már sok volt nekem is. Bár igaz ami igaz a 6 év alatt egy alkalomra emlékszem hogy elmosogatott, akkor is csak azért mert unta magát amíg konditeremben voltam. Külön kérvény kellett arra is, hogy ne a matrac alá gyűrje a taknyos zsepiket meg a csokipapírt, vagy ha már megtörtént akkor vigye már el a 3 méterre lévő kukába. Bár a legtöbbször ez is rám maradt. Sajnos sok helyről hallom hogy a mai 16-20on pár éves lányok rendetlenebbek a pasiknál, hát sajnos lett is belőle saját tapasztalat.
2021. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te minden NAP kiírod??? Uramisten, de h.re vagy...
2021. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!