Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér férfiként mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér férfiként mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
120 kg-os 180 centis egyetemista férfiként mit tennétek, ha oda lenne értetek egy vékony, csinos csoporttársatok, viszont a személyiségével lennének problémák? Úgy értve, hogy gyakori hangulatingadozásai vannak.

2021. máj. 18. 23:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%

próbáld meg nem hiszem hogy nagy gond lenne belőle,max ha nem jó a helyzet szét mentek.

ő-legalább megtudja milyen veled ugyan ezt te is.

-és nem utolsó sorban azért csak szexelhetsz vele.

Adj neki esélyét bármilyen viccesen is hangzik.

Én alacsony kövér nem egyetemista ként csak prostinál kaphatnák ilyen esélyt.

2021. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a gáz, hogy kövérek vagytok, hanem ez az önsajnáltatás ami kiábrándító, és ez az ok lehetne max h nem jön össze számotokra tökéletes lány.
2021. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezt még olvasni is kínos volt. Nem tudom mit eszik rajtad az a lány, de remélem hamar észhez tér. Nem is tudom mi a szánalmasabb, ahogy magadat értékeled, vagy ahogy a nőket.
2021. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%
Jézus. Inkább ne kezdj vele! Jobbat érdemel annál, mintsem valaki csak kihasználja a testét. Itt neked van szörnyű személyiséged, remélem felébred hamar.
2021. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%
A 14-es leírt mindent tökéletesen. Még csinosabb lányt is sok idő találni. Olyat meg, aki lelkileg is rendben van szinte lehetetlen. A csinos, normális csajok már tartós kapcsolatban vannak 15-20 éves koruk óta. Amelyik ki is jön belőle 5-10 év után, arra az ismerősi körből is sokan repülnek rá, hamar elkel megint, nem sokáig van egyedül ha nem akar.
2021. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a "nem lesz több ilyen lehetőségem" a legrosszabb megközelítés. Egy kapcsolatban a külsőnél sokkal-sokkal fontosabb az, hogy jól kijöttök-e egymással, mennyire toleráljátok egymás dolgait (pl gamer "életmód"), mennyire közös a világnézet, az elvárások egymással szemben. Értem, hogy rohadt alacsonyan van nálad a mérce, de olyannal nem szabad összejönni, aki már személyiségre sem szimpatikus. Az, hogy jól néz ki, az egy dolog. Ettől még nem érdemes közel kerülni hozzá, ha nem jön be. Továbbá ha netán bipoláris (elmondásod alapján erre tippelek), az sem egy leányálom.

Én nem vesződnék vele a helyedben. Nálad sokkal nagyobb paraméterekkel rendelkezem és mégis volt, akivel normális párkapcsolatot tudtam kialakítani. Igaz, elég tudatosan csináltam ezt, több éves tapasztalattal, de akkor is.


30/F

2021. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%
Én gerinces lennék, és hagynám a csajt... neked is csak ágymelegítőnek lenne jó meg olyannak, hogy "eddig szenvedtem a felszínes nők miatt, kijár már nekem egy jó sunával való dugás".
2021. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kérdés. Ha valakinek nem jön be a személyisége, azzal nem jövök össze. A kövér férfi is tisztelje meg magát annyira, hogy nem köt kompromisszumot a másik viselkedése kapcsán.
2021. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.


A gimiben volt egy osztálytársam, akinél elég nagy valószínűséggel lett volna esélyem.


Már akkor tudtam, hogy nem illenénk össze, viszont ha akkor megpróbáltam volna vele, most annyival több párkapcsolati tapasztalatom lenne a semminél.


21F


175cm/82kg (szintén kövér)

2021. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!