Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként ti mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ti mit reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, elég viharos, 1 év alatt többször is szétmentünk,de mindig lett valahogy folytatás. Voltak nagyon jó periódusaink, és volt olyan hogy folyamatosan martuk egymást. A barátnőm 2 hete gondolt egyet és lelépett, telefonja kikapcsolva, nem tudom utolérni. FB tartja velem a kapcsolatot, nem akar békülni, részéről vége és azt írta visszaköltözik az USA-ba, mert az anyja ott él.

A probléma az, hogy állítólag terhes, ezt a legjobb barátnője árulta el amikor kétségbeesetten próbáltam vele beszélni amikor eltűnt. Feltételezem, hogy én vagyok az apa, és abban is biztos vagyok, hogy nagyon friss terhesség lehet. Vegyes érzelmek dúlnak bennem, egyrészt lehet hogy lesz egy gyerekem akit soha nem fogok látni, de egyben az is bennem van, hogy fizethetek 20 éven át azért,mert megbíztam a páromban.



2019. febr. 7. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

" többször is szétmentünk,de mindig lett valahogy folytatás"

Innentől nem tudok azonosulni a dologgal, akivel szakítok, azzal nem jövök össze újra. Ha egy kapcsolatnak vége lett, annak okkal lett vége, ilyen szappanoperára nem pazarlom az életem.

2019. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, de hogyha ilyen minőségi kapcsolat volt már régebb óta, hogy hol szakítás, hol mégse, akkor esetleg figyelhettél volna jobban a védekezésre. A gyerek nem csak az anyjától lesz, két ember kell hozzá.

Egy stabil kapcsolatban oké, hogy "szedi a gyógyszert" és akkor probléma megoldva, de így, hogy hol együtt, hol külön... ha a terhesség nem is, az meg se fordult a fejedben, hogy mi van, ha lefeküdt valakivel, amíg nem voltatok együtt, és elkapsz tőle valamit? :/ Ilyen helyzetben nem csak a bizalomról van szó...

Megint egy gyerek, aki meg fogja szenvedni a szülei felelőtlenségét. :(


Nem szidni akarlak, a helyedben nagyon imádkoznék, hogy téves infó legyen a terhesség, de ennél többet nem igazán tudsz tenni a gyakorlatban.


Az mondjuk a minimum lenne, hogy tisztázzátok a dolgot, egyáltalán igaz-e hogy terhes, mit tervez ezek után, stb.

2019. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kitől van a gyerek.

írtam neki többször, de nem válaszolt a kérdésemre.

Egészen pontosan 2 alkalom volt amikor ő szakított velem,mert állítólag megcsaltam, mindkettő féltékenység miatt nem volt szó megcsalsáról. Ha nem is könnyen, de ezeken át tudtunk lendülni, ezek csak balhék voltak.

A kapcsoltunkban végig szedett gyógyszert amióta megismertem.

2019. febr. 7. 12:02
 4/21 anonim ***** válasza:

#3

"Nem tudom, hogy kitől van a gyerek."

...

"A kapcsoltunkban végig szedett gyógyszert amióta megismertem."

Tehát simán lehet, hogy más is megfarkalta, miközben veled volt, és mégse volt annyi eszed, hogy gumit húzz?

Bocs, de erre nem lehet mit mondani egyszerűen...

2019. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Már az a szánalom teteje,hogy egy olyan nőnek gyereke lesz,aki annyira nem képes felelősséget vállalni egy másik emberért,hogy ne szó nélkül lépjen le egy kapcsolatból.Persze nem tudhatom hogy bántál vele,de ez megint üti a vicc kategóriát,mint felnőtt viselkedés.A másik meg hogy a gyereket sem közli veled.


Nem fog visszamenni az usaba,szerintem még repjegyet se tud venni egyedül.

2019. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Inkább örülj,hogy megszabadultál tőle(5)
2019. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Rockarc ***** válasza:
50%

Ha a penz resze erdekel, neked csak akkor kell fizetned, hogyha apasagi nyilatkozatot teszel. Lathatoan erre utalo szandeka a leanyzonak nincs. Igy az apa rubrikaba ismeretlen bejegyzes fog kerulni. Ertelemszeruen igy penzt se kerhet toled. Varhatoan lelep a gyerekkel, ha igaz, ha nem, es nem tehetsz semmit.


Nem erzed azt, hogy rossz novel kezdtel ki? Ha mar ennyit martatok egymast, voltak figyelmezteto jelek garmadaval, nem kellett volna neha gondolkodni is?


42F

2019. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7-nek

Úgy tudom, hogy a szüléskor az anya mondja be az apa nevét és nem kell az apának nyilatkoznia. Az anya bármikor elindíthatja a GYt iránti kérelmet és apaként csak annyi tehetek, hogy csináltatok egy DNS vizsgálatot a gyerekkel. Ha bebizonyosodik hogy én vagyok az apa akkor fizetnem kell. Nem így van?

2019. febr. 7. 12:48
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van.Ha a vezetéknevedet akarná a gyereknek adni akkor kéne a hozzájárulásod.
2019. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8: Úgy van, ahogy írtad.


Először is, nem biztos, hogy terhes. Csak a barátnő beszélt össze-vissza. Ha mégis, nem úgy néz ki a dolog, hogy bármit is akarna tőled ez ügyben. Semmire nem megy az USA-ban a tőled kapott 20-30 ezer Ft-tal.

2019. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!