Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha az aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha az aktuális barátom nem segít soha semmiben, viszont akik meg szexet akarnak állandóan segítő kezeket nyújtanak?

Figyelt kérdés

Általában a párjaim mindig 3 szor 5 ször keresnek annyit mint én.

Én hónapról hónapra élek.

Nem mintha elvárnám. Nem várom el.

A szerelemben ez nem gátol.


Csak úgy meglep kicsit ez a hatalmas ellentmondás.


Hogy ha barátom van, soha semmit nem nyújtanak (anyagi vagy egyéb segítséget), viszont akik pl pr.stit keresnek vagy szeretőt kitartottat, de nézzük csupán a többi srácot is a haveri körömben, ők viszont meg lehoznák a csillagokat, felújítanának, "etetnének itatnának", pénzt akatnak konkrétan adni és sorolhatnám.


Hogyan lehet az, hogy aki elvileg meg szivből szeret velem tervez egy életre, együtt járunk (nem első eset), minden centet is sajnálnak tőlem, miközben nagyon jól állnak.


Tényleg nem a pénzre megyek.

De azért elgondolkodtat ilyenre alapozzak e házasságot/családot ill abba beleéljem e magam.

És ha megkérne mit mondjak..


Persze nem lehet erről velük beszélni sem mert helyből aranyásóznak, meg ki akarom használni, kizárólag támadni tudnak csak.



#önző szerelem
2021. máj. 19. 04:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

azert tisztazzuk, hogy milyen segitsegre gondolsz. mondjuk arra, hogy kifizesse a nagybevasarlasod vagy allandoan meghivjon, fizesse a belepodet ide-ida?! szerintem

ezt anyagi helyzettol fuggetlenul gaz elvarni.

ha viszont olyasmikre gondolsz, hogy segitsen ezt-azt felcipelni, felfurni egy polcot vagy vigyen el autoval x helyre, tehat ilyen szivesseg jellegu dolgok es azokat visszautasitjak, az tenyleg gaz.


hogy a ‘haverjaid’ miert ugranak, az nagyon egyszeru. remenykednek, hogy majd nekik is jut egy kis szex. nyilvan szamukra elerhetetlen vagy, ezert jobban torik magukat ugymond.


vagy egyszeruen csak mindig rosszul valasztasz pasit.

2021. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Volt aki jóformán kitartott, csak az meg csalt agyba főbe.


Nem értem en ezt az egészet, komolyan.


Olyan segitségre gondoltam mikor a kapcsolatban kéne feljebb lépni, de amiért nekem ez nehez anyagilag, viszont neki vicc az ő keresetéhez képest, es szavakban azon van hogy lépjek tegyek én is nagyon akar engem, akkor miért nem segit ahhoz hogy lépni is tudjak?


(Most fiktiv pelda: tegyuk fel a nagyimnál élek mert nem tudok albit tartani. Ő szeretne velem élni. En is. A nagyinál nem lehet. Nála sem mert messze van az ingatlanja a munkahelyemtol stb.

Viszont havi szinten keres milliokat. Kivehetnénk egy albit koztes megoldásnak azaz kiprobalni az együtt elést. Csak epp aztben nem tudnam fizetni. De neki meg égy rohej lenne fizetni. De rám haggya hogy oldjam meg en az életem egyedül, hogy ő beleférjen)

2021. máj. 19. 09:05
 13/14 A kérdező kommentje:
*ismétlem fiktív példa volt, merr nem akarok szemelyes infókat kiadni
2021. máj. 19. 09:05
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Akik meg akarnak dugni azok azért segítenek, hogy meg tudjanak dugni. Tudod, azt hiszik szexautomata a nő, akibe ha elég kedvességet szórsz, majd p-na jön ki. Ha ez megtörtént, utána ugyanúgy nem fognak segíteni, mint a párod :D
2021. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!