Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy nem élem túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy nem élem túl, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ősszel lennénk 10 éve együtt a párommal, de sajnos elég csúnyán szakítottunk.

Mindenben elsők voltunk egymásnak, kitartottunk egymás mellett jóban-rosszban. Azonban a bizalmam eléggé megingott, okot is adott rá, de látszólag megbocsátottam neki. Illetve csak akartam, mert utána mindenre és mindenkire alaptalanul féltékeny voltam. Ez sajnos kinyírta a kapcsolatunkat. Én a mai napig is halálosan szeretem, de elküldött, most teljesen új helyre kell költöznöm, szinte alig van félretett pénzem az alberletre. Szóval nagyon elkeseredett vagyok. Ő a jövőben talán még lát rá esélyt, hogy összejöjjünk, de "megnézi" hogy a külön töltött idő alatt hogy fog érezni velem kapcsolatban.

Teljesen úgy érzem, hogy nem fogom magan tudni túltenni ezen, s nem fogok tudni teljes értékű életet élni. Tényleg érte éltem, ő számomra a legfontosabb személy az életemben. Mintha kivágtak volna egy darabot a testemből, úgy érzem magam.

Ha valaki járt már hasonlóan, kérem írjon.

26N


2021. máj. 19. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
a pénz hiánya miatt érzed ezt, mert kiszolgáltatott vagy. most ülj le, képzeld el magad két diplomával, három nyelvet beszélve, félmilliós fizetésű álommelóval, ahol kiskosztümben, sleyemingben flangálhatsz a jóképű menedzserek között, tested kisportolt, bőröd selymes a sok kozmetikától, csios vagy, gyönyörű, amivel nem voltál elégedett a palsztikai sebész megcsinálta, van egy szuper lakásod, autód és 20 millió félretett pénzed minimum. Képzeld el. még mindig sírsz a nyavalyás után?
2021. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

1-es, vannak olyan emberek , akiknek van lelke is meg szíve...



Kérdező, 10 év sok idő. Nem lesz egyszerű túltenni rajtad, de majd menni fog idővel. Ilyenkor sokan elkezdenek "élni", pasizni, kitombolni magukat, meg van, aki siratja sokáig az exet, és nem ismerkedik egyáltalán.

Azt javaslom, próbálj meg új dolgokat csinálni, keress új hobbit, az talán eltereli a figyelmedet.


Az ilyen "szünetes" dolgokkal az a baj, hogy utána már nem lesz olyan...:S


Meg lehet probálni, de főleg , ha féltékeny voltál, járhat majd az a fejedben, hogy mit csinált addig, amig külön voltatok.


Bárhogy is alakul, sok sikert, és örökké nem eshet:)

2021. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először én is arra gondoltam, hogy a pénz is probléma. Elhiszem, hogy szereted, odavagy érte, főleg úgy, hogy 16 éves korod óta vele voltál, de biztos, hogy az is rátesz egy lapáttal: nehezen tudsz nélküle megélni, egy fizuból.


Sajnos az ilyen gyerekkorban indult kapcsolatok általában zátonyra futnak, és szerintem azért, mert nincs meg az a fejlődési ívük úgymond, mint a felnőtt kapcsolatoknak. Nekem sok ismerősöm jött össze a párjával 16-17 évesen, és általában 6-7 év után mentek szét, a következő emberrel viszont már össze is házasodtak, családot alapítottak 2 éven belül.


Ne félj, erős vagy, kérdező. Tudom, most nem segít, és hihetetlenül hangzik, de az élet megy tovább, és ennél jobb, kielégítőbb szerelmet is megélhetsz még!

2021. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kellemetlen dolog egy ember életében.Sajnos van amikor olyan helyzet jön közbe hogy pillanatnyilag úgy érzed véged van,nem tudsz létezni nélküle,mi lesz most?hogyan tovább?Nézd,tudom milyen nehéz cipőben jársz most,de próbálj kicsit megnyugodni,kicsit kapcsold ki a gondolataid,/mert tudom hogy minden körülötte forog/ de muszály lesz mert ha ezt nem teszed és ugyanúgy folytatod a lelked marcangolását,az nem lesz jobb...sőt.... Nézz előre,gondolkodj új dolgokon,kapcsolódj ki,akár barátkozz,új hobbi,és meglátod hogy egy új világ fog kitárulni előtted.Át fog értékelődni az életed,csak adj időt magadnak..Kívánom hogy mielőbb rendben legyél és tudj lépni egy új és jobb élet felé.Csak fel a fejjel,tudom nehéz,meg más könnyen dumál,de hidd el hogy lesz jobb is.Egyszer lent,de azután az a bizonyos kerék elindul majd felfelé is!!
2021. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem halsz meg, és hagyd a francba. aki olyan "gerincesen" szakít, hogy "majd meglátja, hogyan érez", az szr alak. Pont.


Csak hogy értsd:

- ő gondolkodik te reménykedsz

- vagy úgy dönt, hogy oké, KEGYES lesz és visszafogad (közben megdug pár randomot és CSAK azért fogad vissza, mert senkinek nem kellett)

- vagy "elfelejt" szólni, hogy bocs, de nem érdekled.


És nyugi: JOBB lesz nap nap után.

2021. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog hogy mindenben érte éltél de sajnos ide jutottál most. Ezért kell úgy élned az életed, ha párkapcsolatba is kezdesz hogy ha netán esetleg valaha szakítotok ne kapkodd a fejed hogy akkor te most hova. Mindig alakits ki magadnak is egy utat mert ha nem, akkor elveszhetsz. Jó tanácsként mondom ha újra kezditek ha nem :)
2021. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!