Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Urak! Párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Urak! Párkapcsolatban mivel lehet titeket igazán boldoggá tenni?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok légyszi!
2010. aug. 24. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha attól, hogy szeret a barátnőm, még hagy mozgásteret. :)


20F

2010. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Főzés, mosás, takarítás! Kutyapóz, nyeld le, hozz sört, hagyj Tv-zni. :)
2010. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

az asszonynak engem egy kisfiúal sikerült a legboldogabbá tenni.

aztán meg egy kislánnyal


azt hiszem ezt a boldogságot, már csak az unokám tudja majd túlszárnyalni egyszer.

2010. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sörrel.
2010. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

huseg ,tisztelet ,jo szex :D

20f

2010. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én lány vok, de sztem jó kaja, jó szex,meg törődj magaddal h nézz is ki vhogy. Ja és igen hagyj teret neki. 19L
2010. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Apró dolgokkal. Mozgástér az fontos ( nem szabad megfojtani ),a főzés is imponál, nyitottság, kommunikáció,megbeszélni az érzéseket ( rossz,jó ), Sexben is kis huncutság időközönként. közös programok, közös kassza de mégis külön. figyelni egymásra. Érezni kell ha valami nyomja a másik lekét.tudni kell jól veszekedni, ez nagyon fontos. Nem arra értem, hogy lehordani mindennek és folyamatosan veszekedni. Hanem úgy veszekedni, hogy a végére már mindketten harag nélkül feküdjetek le. és ezer más ilyen kis apró dolog, de ez mindig a kapcsolat hozza magával.


28 F

2010. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a reggelt azzal kezded egyik kezébe a frissen lefőzött forró kávét nyújtod a másikba a már előre meggyújtott cigit s lebuksz orálozni..na azt hiszem ennél több nem is kell.:P
2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!