Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezd ki a fiatal férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd ki a fiatal férfi egy idősebb nővel? szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 21:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb mintha pedofil lenne?
2021. máj. 19. 21:24
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Akár lehet anyakomplexus is, de a lehetséges tapasztalatok vonzhatják a leginkább (mármint a Hölgy tapasztaltsága sokféle területen.)
2021. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

.Könnyen megszerezhető szex reményében.

.Eltartót keres vagy kellemes környezetet ahol kicsit meghúzhatja magát.

.Szerelmes.Van ilyen :)

2021. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
40hez közel már nem hordják három méterrel a föld felett az orrukat a nők.
2021. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy 35-40- és már tudja mit akar. Legalábbis én.
2021. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

"Könnyen megszerezhető szex reményében."


aham :D igen, valóban egy negyvenes nő totál kétségbeesett. Ez látszik is, pláne ha megnézzük a mostani húszonéveseket a tonna sminkjükkel és megfelelési kényszerükkel

2021. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Anyakomplexus.
2021. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

"Könnyen megszerezhető szex reményében."


Amikor a nők nagyja még mindig max -2 évvel megy lejjebb még szexkapcsolatnál is?


Nem mondom a nagymamám is 15 évvel idősebb a papámnál, de a papusnak 3 évig kellett tepernie, mire beadta a derekát.

2021. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen megszerezhető nem vagyok.

De, tudom mit akarok az ágyban, hogy mi jó nekem.Nyitott vagyok az újdonságokra. Nincs hiszti játszmázás nincs 3 kg smink,insta r.... ibanckodás.

Ez szokott bejönni a nálam fiatalabb pasiknak.

38 Nő

2021. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Saját példám, az a korosztály vagyok,hogy 33éves nővel van szexkapcsolatom, de 2hete próbálkozott be egyéjszakásra egy 18éves csaj is. Lehet, hogy sok 30év feletti nőnek nem olyan tökéletes a teste, mint annak a kis 50kg-os csajszinak, de sokkal jobb beszélgetőpartner és nincs semmi megjátszás. Érzem, hogy felnőtt és én is sokkal inkább férfinek érzem magam egy idősebb nővel, mint egy fiatallal.
2021. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!