Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezd ki a fiatal férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd ki a fiatal férfi egy idősebb nővel? szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%

Lehet, hogy sok 30év feletti nőnek nem olyan tökéletes a teste..



Mert harminc felett nem edzenek már a nők....sőt negyven felett már mankóval járnak

2021. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

11# hiába próbálod kiforgatni, ez tény, ahogy öregedünk lassul az anyagcserénk, változik a testünk és az átlag egyre kövérebb. akár férfi akár nő.

Például én is hiába többet sportolok mint 16-18évesen és sokkal nehezebb már változni, fogyni stb.

2021. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Hiába próbálod lehúzni a másikat. 42 éves vagyok és ezerszer jobb kondiban, mint 19 évesen. Ezerszer tudatosabban. Sehol nem vagyok löttyedt, és kb. minden pasi a bőröm dicséri. Neked lehet szr, sajnálom :)
2021. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha nála ez nem szokás kérdése volt eddig, akkor azért mert megtetszett neki. És/vagy egyszerűen nem látszik rajta hogy annyi idős amennyi. Ha rendszeres hogy az idősebb jön be neki, akkor valóban ilyen lehet az érdeklődése. De miért nem kérdezed meg tőle? Mi csak találgatunk:)
2021. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%
#13 jólvan fittmami, attól, hogy rád nem igaz amit írtam és ennyire a kis szívedre vetted, még a többségre igaz.
2021. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%

Megint magadat égeted, hogy lemamizol egy 42 éves nőt.

De segítek: egyetlen korosztályombeli papi maminál sem látok ilyen lerobbanást, kivéve egy-két olyan családos volt ismerősömnél, ahol a fickónak ilyen dadbod teste lett, mintha ő szült volna

2021. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is izgalmas volt az elérhetetlensége miatt.


Viszonylag egyszerű 23 évesen 20-25 éves nőkkel lefeküdni, de +35ös szép nőt rettenetesen nehéz kifogni.


Szóval nem fétish, de az elérhetetlensége miatt izgat.

2021. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2021. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

40-es nő vagyok. Érdekesek a válaszok, akár még a korosztálybeli nőktől is. Pl. sosem voltam kétségbeesve és emiatt könnyen kaphatóvá se váltam, sőt anyagilag sem kellett támogatnom egy pasit sem azért,hogy "szóba álljon velem". Azt,hogy Neki mi a jó még a huszonéves is tudja, nem kell hozzá évek hosszúsága. Mindenkivel el lehet beszélgetni ha értelmes, kortól függetlenül, nem kel ahhoz érett korúnak lenni.

Rengeteg korkülönbséges kérdés van.

Lehet,hogy ezek a vonzalmak mindenkinél más alapokra épülnek, fölösleges találgatni.Ha valakinek ez bejön, ismerkedjen. Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Egy ideig folyamatosan kérdezgettem a miértet, de se magamnak nem tudtam válaszolni, se a srác nem tudott egy kifejezett magyarázatot adni.

És nem is kell...

2021. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert tapasztalt nővel szeretne dugni.
2021. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!