Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom magam ölni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom magam ölni mert nem szerentnek így élni tovább nem bírok se a pszichológus nem segít senki sem én rajtam már meg a jó isten sem szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű a téma az életemben... Nem fogok magyarázkodni nem érdekel már semmi annyira nem bírom ezt a depressziót hogy már ennyi volt nincs erőm a párom iránt sem érzek semmit sem annyira tönkre tett ez az egész babánk lesz én nekem ennyi elég volt isten sem segít senki nem segít elég volt ennyi ez a sok negatív gondolat engem tönkre tesz ennyi volt a párom nélkül nem akarok élni se a gyermekem nélkül és ezzel a sok negatív gondolatal azt fogom el érni hogy a párom nélkül és a gyermekem nélkül fogok élni ennyi volt a sok negatív gondoltol ennyi volt fel adom annyira be beszélem magamnak hogy nem szeretem hogy már nem érdekel senki sem ez az apátia érzés stb ennyi volt szerintetek mi lenne az utolsó esély mert számomra ennyi volt az élet 18 évig életem apukám anyukám elhagyott meg haltak sosem semmi nem sikerül nekem az életem szerelmet el fogom hagyni ok nélkül mert a saját gondolataim miatt pedig szeretem számomra ennyi volt a gyermekem itt hagyom senki nem segít ennyi volt a szenvedés nem birom tovább ezek után mi legyen?

2021. máj. 20. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Szedd össze magad sírni mindenki tud! Álljal talpra és legyen jó eleted ez csak rajtad múlik! Fel a fejjel soha nem késő minden rendbehozható!
2021. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Elsősorban ha használnál mondatvégi irásjeleket az sokat segitene.

Másrészt konkrétan nem értem mi a gond. Ugy tünik csak felfokozott érzelmi állapotban vagy, full köd, igy nehéz.

2021. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már unalmas le írni újra annyi az én problémám... 18 éve nem volt sosem egy percre sem egy boldog évem.. Édes anyukám meg halt mely dagantban apukám pedig öngyilkos lett... Árván éltem az életem szenvedtem mindig is.. Minden embert bántott engem.. Mindig fájt belül mindig senki nem volt mellettem... Barátnőm itt van nekem itt van a baba is most már 6 hónapja vagyunk együtt szeretett béke nyugalom de voltam náluk sok stressz ért állítólag depressziós lettem és eszembe jutott az hogy de jó magamba lenni és megijedtem el kezdtem a negatív gondolatokat magamban gyártani és addig al jutottam már hogy nem akarok vele találkozni stb.. De viszont érzem hogy szeretem mikor vele vagyok senkihez sincsen kedvem senki iránt nem érzek semmit se a családom iránt senki iránt.. Most veszekedtem barátnőmmel itt hagyott a kicsvel együtt nem akarok el veszíteni őket mert én meghalok a sok negatív gondolat tönkre tett nincs erőm olyan lettem mint egy zombi végem van ennyi volt nincs kedvem többet írni ennyi volt...
2021. máj. 20. 16:09
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Rosszabb helyre nem is johettel volna a problemaddal. Keress egy segito oldalt, oldalt, ahol talan tudnak par tippet adni, hogy mit csinalj es hogyan.
2021. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Keress rá egy ingyenes lelki segélyhívóra a neten!
2021. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem igazán, hogy mitől is annyira nagyon rossz a jelenlegi életed...a múltad egy dolog dehogy most...


Háát ha nem akarsz élni akkor nem akarsz élni.


Mit fogsz tenni?


Szóval vagy öngyilkos leszel, vagy nem hisztizel tovább, kussban maradsz nem rinyálsz tovább. Ez a 2 lehetőség van jelenleg. Ha nem vetsz véget az életednek akkor fogadd el azt ami van vagy változtass rajta de ezt a hisztit akkor fejezd be.

2021. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Sürgősen keress segítséget ahogy előttem írták. Mások is szenvednek, szerintem tudod jól, kilátástalan helyzetben is erősek mert van kiért. Neked is van kiért, ha magadért nem is akarsz erős lenni. Azt írtad apukád megölte magát, akkor tudod jól milyen érzés ha így veszíted el az egyik szülőd... ne okozd ezt a gyerekednek, talpra kell állnod. Ne akard hogy a gyereked is felnőttként ilyen gondolatokkal éljen, és megtegye ő is.
2021. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Jó lenne neked valami okosat írni, amivel kicsit feljebb rántalak a mélyből, ahol most vagy, de nem ismerlek. :(

Nehéz lehet nagyon és most nem látsz más megoldást, de adj esélyt a holnapnak, én is adtam és még itt vagyok. Engem is elhagytak a szüleim, tudom milyen nehéz ezt feldolgozni. De a kicsivel most kaptál egy esélyt arra, hogy szeresd úgy, ahogy téged kellett volna. :(

2021. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Így van köszönöm a pozitív valaszokat nem adom fel nem akarok még halni nem akarom hogy a gyerekem apa nélkül nőjön fel mint én... Nem szeretném ezt ki tartok a párom mellete és a gyermek mellettem. Igazatok van csak egyszuren tanácstalan vagyok apósom anyósom is csinálja... Nem tudom mi legyen de nem akarom hogy a szeretteim ezt érezzék amit én régen és még most.. Most össze szedem magam és teszem amit a legjobban tennék megyek a fejem után el költöztettem barátnőmet a szülei csináljak mind ezt egyszuren nem tudnak enwgm el fogadni.. Mindent helyre fogok most hozni megyek előre és nem fogok vissza nézni a mának fogok élni... És a gyermekem a leendő feleségem nem fogom hagyni.
2021. máj. 20. 16:40
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6 válaszoló nem mindenkinek van annyi erjee az élethez mint neked de hála istenek neked van és ennek nagyon örülök de viszont nekem nincs gyenge vagyok ez van.
2021. máj. 20. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!