Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod ahol elszaladt az idő?

Figyelt kérdés
Ahol egyszer csak azt vetted észre hogy már évek óta együtt vagytok de nem történt előre lépés a kapcsolatban , de a mókuskerék miatt fel se tűnt csak sokára
2021. máj. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nekem forditva volt.


Valakivel annyi millio minden tortent velunk a kapcsolatban, míg kb 5 év alatt nem volt annyi elményem mint vele 3 honap alatt!


Megismerni a szuleit tesoit, bandazni a haverokkal, kollegaimmal, megismertem kapasbol vagy 200 embert, napi szinten buliztunk is, kulonbozo orszagokba utazgattunk, szabalysertesek, rendorsegi vallatasok, motozas, fegyverek, kocsit is megtanultam vezetni, aztan el is tevedtem vele, terhesség, kb 3 kulonbozo munkahely, gazdagság, 3 telefon, stb.


3 honap utan haza kellett jönnöm pihenni :D

2021. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoval en azon csodálkoztam csak hogy es 3 honapja ismerjuk csak egymast??:D
2021. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól elcsesztem 4 évet így. Félig az én hibám.
2021. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

5 év. Mondjuk eljegyzés volt, de sajnos nem volt igazi, komoly szándék mögötte részéről, mint ráébredtem.


Mondjuk nem is az időhúzás hagytam el, hanem azért, mert ahogy haladt előre a kapcsolat, egyre agresszívabb, parancsolgatósabb lett.

2021. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így nézve nem, de az időérzékelést volt hogy teljesen elvesztettem.
2021. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!