Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha arra gondolok, néha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra gondolok, néha más nővel szeretnék lenni, akkor kb kár is folytatni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek a boltba, egy büfébe, egy hivatalba, az utcán stb, és olyan nővel találkozok akár csak pár percig, akivel jól kijövök, mindig arra gondolok hogy mennyivel jobb lenne ha vele lennék a párom helyett.

De már lassan kezdem elveszíteni a megítélőképességemet. Nem tudom hogy a minden párkapcsolatban előforduló általános problémák miatt gondolkodok így, vagy mert tényleg nem olyannal élek együtt akivel össze is illenénk. Ugyanis, ahogy mondani szokták, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. A kérdés az hogy ilyen "képzelgéseim" a hullámvölgyek miatt van-e vagy valóban a végét járjuk.


2021. máj. 21. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sokat veszekedtek? Más az élet célotok? Mi nem megy a mostani kapcsolatban? Ilyeneket kell mérlegelni, mindenesetre nem árt elgondolkozni azon, hogy egyáltalán szerelmes vagy-e vagy csak megszokás? Rengeteg a kérdés de ezeket mindenképp gondold végig szerintem.
2021. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem veszekszünk sokat. Bár lenne min, de inkább hagyom mert az még nagyobb veszekedést szülne.

Életcélok nagyjából hasonlók: ház, gyerek, meló, nyugis élet.

Inkább csak úgy nem érzem magam jól vele, nem találjuk a közös hangot az utóbbi időben. Egyre eltávolodtunk egymástól. Szerelmes már biztos nem vagyok belé.

2021. máj. 21. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont mindenképp jobb lenne hanyagolni ezt a kapcsolatot. Ha nem vagy szerelmes, és esetleg már nem is úgy szereted akkor ne rabolt el az idejét neki.
2021. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem ezt, amikor az első nagy szerelmemmel már kezdett teljesen ellaposodni a kapcsolatunk.
2021. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4, és mi lett a végkifejlet?
2021. máj. 21. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Amikor már ott tartottam, hogy szex közben másokról fantáziáltam, akkor rájöttem, hogy lépnem kell. Nagy nehezen, de meghoztam a döntést és szakítottam. 12 éves kapcsolat volt.
2021. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát jó sokáig húztátok. Azóta mi lett veled?
2021. máj. 21. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint én. Elkezdtem élni. Na nem úgy kell elképzelni, hogy pasiztam össze-vissza, de végre eljártam szórakozni, koncertekre járni, ismerkedtem. Élveztem, hogy nem vagyok "bezárva", ugyanis az ex teljesen elszigetelt mindentől és mindenkitől. Újra rátaláltam a barátokra, szereztem újakat is és rendkívül élveztem, hogy sok férfi érdeklődik irántam. Voltak rövidebb-hosszabb kapcsolataim is, aztán rátaláltam arra a férfira, aki nem a tulajdonaként tekint rám, hanem teljes értékű társként kezel. Nem mellesleg a szex is sokkal jobb vele.


Amíg az ember az első nagy szerelmével van, addig nincs összehasonlítási alapja, szerintem ezért lépnek ki nagyon nehezen az emberek az első komolyabb kapcsolatukból.

2021. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor nekem az első ilyen gondolatom támadt már tudtam, hogy baj van. Rá egy évre külön laktunk. Nem csaltam meg, ezt mondtam is a férjemnek mikor elköltöztem, viszont már nem tudom garantálni, hogy hűséges leszek, azt meg nem érdemli meg. Azóta fél év telt el, és el is váltunk.
2021. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!