Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Hogy így a kapcsolatot fenntartani, folytatni?

Figyelt kérdés

Adott egy 50 éves nő aki elvált két felnőtt gyerekkel (még vele laknak, egyik frissdiplomás másik egyetemista) és egy 54 éves férfi aki özvegy, gyereke nincs. (A sztori nem rólam szól egyébként hanem barátokról).


Társkeresőn ismerkedtek meg, nagyjából fél éve és ebből lassan kapcsolat lett viszont bőven akad probléma.


A férfi ugyanis röviden tömören egy balfék, úgy az élethez, amit a nő nehezen visel hogy neki kell hordania a nadrágot.

Adott az a szituáció hogy van egy ingatlan ami félig az öve egy régebbi ház és egy lakás amin haszonélvezeti joga van, csak mivel fél a volt anyóstól nem mer odamenni. Magyarul félig-meddig az anyjával lakik, aki ellátja gyakorlatilag, felnőtt ember létére egy tök egyszerű kaját nem csinál meg magának.


Magyarul a kettesben való időtöltés nem nagyon megoldott. Persze még mindig ott a nő háza, de nála nyilván ott vannak a gyerekei másrészt kényelmesebb és egyszerűbb lenne ahhoz a félhez menni aki egyedül van.


Hogy lehet úgy folytatni egy kaocsolatot hogy a másik (jelen esetben a pasas) mindig arra vár hogy majd a nőhöz menjenek, majd a nő oldja meg, a nő autójával, stb.

És itt most nem azon van a hangsúly hogy ki milyen nemű hanem hogy baromira nem egyenlő felek a kapcsolatban.


Hogy lehet valakinek elmondani, megértetni valakivel hogy ez így nem párkapcsolat és hogy hogy akar nőt akinek ennyi idősen sem megoldott a normális lakhatása valamilyen módon és mindig azt várja hogy majd a nő megold mindent?


2020. okt. 2. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
az attól függ, hogy másban odateszi-e magát a férfi, szereti-e , bókol-e neki, rendesen ápolja-e magát, visz-e virágot, nem felejti-e el a nő szülinapját, vesz-.e neki kis apróságokat, bonbont ilyesmi és hogy tudnak-e bármit együtt csinálni amit közösen élveznek, pl. természetjárást és persze a szex kellemes, élvezetes-e. Kezdeményez-e esetleg egy színházat. Ha ez megvan, engem 54 évesen nem zavarna, hogy az anyjánál lakik vagy hogy nem tud magának kaját csinálni. De itt azt írtad hogy nincs kettesben tölöttt idő és a nőnek kell a pasi után futnia gyakorlatilag. A leírtakból kitűnik hogy a pasi a kisujját se mozdítja a nőért, tehát szerintem nem kell neki a nő igazán vagy úgy társ se igazán. Én dobnám.
2020. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Két felnőtt ember, semmi közöd hozzá mit csinálnak, az ő kapcsolatuk. Furcsa barát vagy, balféknek tartod a barátaid és meg akarod fúrni a kapcsolatukat.
2020. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tisztázzunk egy-két dolgot:

1. Senkinek nem akarom megfúrni a kapcsolatát. Nem a barátnőmet tartom balféknek hanem a pasit, egyébként maga a hölgy mondta a férfire hogy balfék úgy általában a dolgokhoz tehát nem én találtam ezt ki. nem is értem hogy ez honnan jött? Egyszerűen kíváncsi vagyok kívülállók véleményére.

2. Van kettesben töltött idő, amiket #1 felsorolt figyelmességek virág, színház stb azt megvan. Nem is ezzel van a probléma. A férfi odavan a nőért. Apróságokkal kimutatja. És nem arról van szó hogy 100 milliós villája legyen. Hanem arról hogy nőt akar magának de azzal nem foglalkozik hogy legyen egy lakása (ha csak albérlet is) vagy legalább a házon belül egy külön kis lakrész, ahova meghívhatja a nőt, hogy mindig arra számít hogy a nő hurcolja az autójával , mindig a nő házába menjenek ahol meg így elég sokan vannak, ahelyett hogy lehetnének ketten is éjszaka.

2020. okt. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!