Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan ember akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan ember akinek nem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Már 20-on éves voltam amikor először lett barátnőm. Ez fél évig tartott, és nem volt túl jó, bár a szex elfogadható volt. Aztán jópár év kihagyás után lett ismét egy kapcsolat, ami már több mint 3 éve tart. Itt viszont azt érzem, valahogy "leköt" engem a párom, nem tudok szabadon az lenni aki vagyok, a szex pedig egyre szürkébb. Tudom hogy egy párkapcsolat lekötésekkel, kompromisszummal jár, így arra gondoltam lehet nekem egyáltalán nem is való hogy összekössem az életem mással, s egyedül jobban kiteljesedhetek.

Bár egyedül sem tejfel az élet, az tény.

Esetleg azért gondolom ezt mert nem találkoztam olyannal akivel ténylegesen összeillünk?! F


2021. máj. 21. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy laposabb korszakomban engem is megkörnyékez ez az érzés, kedves kérdező, de ez nem azt jelenti, hogy ne lenne "való" a kapcsolat. Volt, hogy nem akartam lenni senkivel, egyedül teljesebbnek éreztem magam

(Fizikálisan ugye mindenkinek való, akinél működik a kémia)

Ha találsz olyat, akivel működik minden, akkor ez az érzés elmúlik :)

25f

2021. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleg sok ilyen ember van. De nem biztos, hogy benned van a hiba, vagy a masikban, az is lehet, hogy csak nem illetek ossze. Jobb onismeret es jobb emberismeret tud segiteni, hogy jobban valasszal.
2021. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen, 39F.
2021. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3. Miért?
2021. máj. 21. 16:47
 5/6 moozygoo ***** válasza:

Szerintem nekem nem való.

Az első kapcsolatom még mindig eszembe jut néha, én lettem dobva, viszont gondolva elég ratyi kapcsolat volt pedig.

A második lánnyal én szakítottam, az se volt az igazi.

Volt sok olyan időszakom hogy neten próbáltam csajozni, na ott mondjuk a kutya se szart le.

Most hogy egyedül vagyok, és nem is próbálok senkit magam mellé keríteni sokkal jobban érzem magam, nincs bizonytalanság, minden időm az enyém, minden pénzem magamra költöm vagy félreteszem, azt csinálok és akkor amikor akarom.

2021. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem való, egyszerűen egy csomó minden van, amit nem bírnék elviselni, ha folyamatosan ott lenne mellettem valaki. Nagyon nagy az igényem az egyedüllétre és a csendre, amit egy kapcsolatban, pláne együttélve nehéz kivitelezni. Persze van, amiért lehet megérné az áldozat, de eddig nem volt olyan, akiért érdemes lett volna.
2021. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!